NIE OGLĄDAJCIE TEGO FILMU!

ostatnia wypowiedź: Kamileki
Juliamakota Juliamakota
ocena: 1

To film o filmie dla zboczeńców (delikatnie mówiąc) ,który jest legalnie kręcony dla zboczeńców, a
właściwie psycholi. Chory film, który ponoć jest dobry... przede wszystkim jest przewidywalny i
negatywnie ryje banie (BARDZO). American Pie i Legalna Blondynka przy tym filmie to arcydzieło.

• kawaiikaszalot kawaiikaszalot

Jak ktoś ma 5 lat i szcza ze strachu na paranormal activity, to na pewno zryje mu banie, w innym wypadku nie widzę szans. No chyba, że to ze mną jest coś nie tak, a szczerze w to wątpię.

• Juliamakota Juliamakota

Nie chodzi o to ,że film był straszny. Ja jestem po prostu osobiście zniesmaczona i zgorszona, rozumiem filmy ,które mają szokować ale one powinny być jednocześnie dobre, dla mnie ten film jest po prostu słaby, w dodatku obrzydliwy.

• kawaiikaszalot kawaiikaszalot

Wcześniej pisałaś, że jest dla zboczeńców/psycholi, teraz że jest słaby. No chyba, że jest słaby dlatego, a to oznacza, że jestem zboczeńcem i/lub psycholem.

• Juliamakota Juliamakota

Tag jestem

• spychu1920 spychu1920
            ocena: 6

Jak daleko jest "g" od "k" na klawiaturze, żeby się "pomylić" lol?

• Kamileki Kamileki
              ocena: 7

Widać, że niewystarczająco daleko.

• Pablowsky_PL Pablowsky_PL

Dzięki, przekonałaś mnie, żeby go obejrzeć!
        Mam nadzieję, że będę się dobrze bawił podczas seansu.

• Leszy2 Leszy2
          ocena: 2

Nie będziesz. Słaby jest. Brutalny, "szokujący" ale słaby - kiepskie kino.

A śmieszny chociaż?
            Bije tandetą?
            Bo właśnie w ten weekend mam go zamiar obejrzeć.

• Leszy2 Leszy2

Nie. Jest jeden moment śmieszny. Ale nie warto.
              Zrealizowany technicznie jest dobrze, nie można powiedzieć. Ale napięcia żadnego - sto razy lepsze są zwyczajne amerykańskie thillery z holywoodu. Brutalne sceny są brutalne z założenia, a nie wizualnie, nie ma dużej ilości krwi, flaków itd.
              Nie wywołuje nic poza zażenowaniem.

Szkoda, ale przekonam się sam.
                Liczyłem na ten film, jako coś z kategorii filmów klasy Z.
                Jak widać przeceniłem ambicję tegoż "dzieła".

• daria00 daria00
      ocena: 8

kawaiikaszalot, popieram w 1000% :)

• nadchodzi_Cthulhu nadchodzi_Cthulhu
      ocena: 9

mi się tam podobał, właśnie dla tego że klepie po deklu :D

• bemolski bemolski

Jak się nie dostrzega przekazu filmu tylko dosłownie to co jest na ekranie to tak już jest

• patrykrechul patrykrechul

dobre! :)

• Ultor Ultor
    ocena: 6

"To film o filmie dla zboczeńców (delikatnie mówiąc) ,który jest legalnie kręcony dla zboczeńców, a właściwie psycholi." Chyba najlepszy tekst 2013 roku z FilmWeba xD Rozwiniesz swą piękną myśl?

• radzia radzia
    ocena: 5

Znaczy się obejrzałeś go ?Ale to nie czyni ciebie ani potencjalnych odbiorców zboczeńcami, co najwyżej reżysera. Ale film powinien dostać bana a reżyser skończyć w więzieniu za rozprzestrzenianie pedofili. Scena z niemowlę po prostu chora. Daleki jestem od prawienia kazań ale to już gruba przesada

• robban robban

W tym filmie nie ma aktu pedofilii. To przecież nie jest prawdziwy noworodek ;)
      Nie wiem, jaki przekaz widać w tym filmie. Na mój - jak widać prymitywny - gust, film jest zrobiony dobrze, fabuła jest spójna i "cieszy"(pomimo, że jest w zasadzie dość płytka), "efekty specjalne" - świetne, a postacie są dobrze zarysowane.
      Jednak zawsze oceniam film tylko po tym, jakie wywołał u mnie ogólne odczucie, które jest wypadkową oceny wszystkich jego elementów (nawet jeśli niektórych nie jestem nawet świadom) - oceniam klimat, a ten jest tutaj godny 8.

• Tibn Tibn

To przecież nie jest prawdziwy noworodek ;)========= nawet to i tak pokazuje wypaczenie .Film nie widziałem tylko urywki na podglądzie i tylko po tym stwierdzam ze film jest chory .A bronieni czegoś takiego świadczy bardziej na waszą niekorzyść. Bo przecież takie rzeczy mogą się zdarzyć w realnym świecie lub nawet się zdarzają ,a wy temu aprobujecie .I nawet nie chodzi tu ile kto ma lat .

• robban robban

Jasne, że mogą się zdarzyć. Tak jak zdarzają się wojny, morderstwa... O tym wszystkim przecież wiemy z telewizji, nie trzeba nawet oglądać filmów. Ostatecznie zło w filmach to nic nowego. Oczywiście, ten przekracza pewne granice, ale pozostaje (na szczęście!) tylko fikcją.

• puma1775 puma1775

Gdzieś czytałam, że ten film jest opisem całej sytuacji w Serbii. Gdzieś było napisane na hcfor.pl. Poczytajcie w necie co sie dzieje w podziemnym swiecie Serbii. Zrozumiecie wtedy film....

• Tibn Tibn

proponuje przestać czytać śmieci z internetu

• puma1775 puma1775

NIe chciałam tego wyciagać tutaj , ale na psychologi mowili o tym filmie i własnie sam profesor tak mowił. WIec teraz tez mi napiszesz ze mam nie słuchac profesora ?

• Tibn Tibn

Dobre ,dobrze że nie napisałeś że jeszcze pracę doktorską na ten temat kazali ci napisać

• puma1775 puma1775

NapisałAŚ jestem kobietą jakbyś czytał to co piszę byś wiedział . Dobra myśl co chcesz. Żyj dalej w krainie kucyków pony

• Moondog Moondog

Jak napiszesz pracę doktorską na temat Srpskiego to będę twym wielbicielem, tak jak wielbicielem jestem wszystkich, którzy doktoryzowali się na Godzilli.

• puma1775 puma1775

Hehe w licencjacie miałam wspomniane takie filmy. ;)

• Moondog Moondog

Szacunek.

• puma1775 puma1775

Dziękuję dziękuję. :)

• Andurion Andurion

Jakie jest Twoje stanowisko wobec tego, co ukazano na filmie?

• Nexus_Six Nexus_Six

A jak ojciec dyma syna? To nie akt pedofili ktora była w tym filmie?

• Leszy2 Leszy2

Film jest słaby!
        Większe emocje wzbudza pierwszy z brzegu, najzwyklejszy amerykański thriller jakich pełno.
        Ten nie trzyma w napięciu, nie wzbudza emocji.

• Wiertonika Wiertonika

Zgadza się, w sumie Srpski film można nazwać ambitnym snuffem.

• Rintintin_91 Rintintin_91

Postawiłam "Srpskiemu filmowi" dosyć wysoką ocenę, bo oglądając dostałam na ekranie wszystko, czego oczekiwałam. Zwykle też wolę tradycyjne thrillery, które człowiek ogląda, żeby się przestraszyć, a potem zapomnieć; ale czasami nachodzi mnie ochota na coś innego. No i dostałam coś innego: coś mocniejszego, smutniejszego, straszniejszego i bardziej obrzydliwego niż zwykle. Wrażenie było tym większe, że nie żyję w bańce złudzeń i docierają do mnie wieści o okrucieństwie i patologiach, które dzieją się w rzeczywistości. "Srpski film" zmusza do refleksji i wyjścia poza "comfort zone", przedstawiając taki właśnie fragment naszego świata, o którym zdrowy człowiek nie lubi myśleć. Mam wrażenie, że stąd właśnie bierze się obrzydzenie, bunt i złość - co najmniej dyskomfort - większości widzów i to raczej prawidłowe zachowanie i dobra reakcja. Ten film nie miał budować poparcia dla zboczeń - zamiast tego otworzył mi oczy, wzbudził refleksję i uczucia, których rzadko doświadczam na co dzień. Stąd moje zdziwienie komentarzami typu "nie wzbudza emocji" - serio? To chyba coś nie tak?

Ogólnie nie żałuję, że obejrzałam. I polecam - ale tylko dojrzałym, przygotowanym psychicznie osobom.

• dandi49 dandi49
      ocena: 3

Zgadzam się w zupełności!

• DarkSky DarkSky
      ocena: 9

Bardzo sensowna wypowiedź, którą podzielam.

• Mortuum Mortuum

A pani od polskiego sie przekrecila w grobie po tym...Piekny pokaz debilizmu, braku zrozumienia, ciemnogrodu i ogolnej niecheci do slownika jezyka polskiego.
    Rintintin dobrze napisala, a wlasnych wypowiedzi nie bede kopiowal. Kto chce to znajdzie.
    Nie dla debili.

• kokos1356 kokos1356

OGLADAJCIE TEN FILM!

• kokos1356 kokos1356

.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: