PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9791}

Stój, bo mamuśka strzela

Stop! Or My Mom Will Shoot
6,0 35 063
oceny
6,0 10 1 35063
4,3 7
ocen krytyków
Stój, bo mamuśka strzela
powrót do forum filmu Stój, bo mamuśka strzela

Co za kit! SYlwek super jak zawsze!

ocenił(a) film na 6
SHANTE2101

kretyni przyznający złote maliny nie lubią Sly, mimo że jego filmy bywają sztampowe to jednak facet ma sukcesy, których ktoś mu pozazsrościł

ocenił(a) film na 10
SHANTE2101

tu się z tobą zgadzam,bardzo fajna komedia,fajnie się ogląda

ocenił(a) film na 7
SHANTE2101

Zgadza się. Komedia bardzo dobra. Okazuje się, że Stallone dobrze wypada w rolach komediowych, co jest chyba wśród typów superbohaterów wyjątkiem (patrz Arnold lub Willis). A jeśli chodzi o maliny, to przyszło mi do głowy, że mogło by je otrzymać kilka oskarowych produkcji, a przynajniej nominowanych.

SHANTE2101

ja sadze ze malina to też nagroda niby to zaprzeczenie Oskarów ale to nadal ''nagroda''
tak samo jak i tez ''bardzo dziki zachód'' także dostał malinę i wiele innych uważam za niesłuszne
wnioski mogą być takie że malinę dostaje film dość specyficzny i inne niż wszystkie tylko krytykom nie wiedzieć czemu si ę one nie podobają

ocenił(a) film na 4
SHANTE2101

a co sie dzieje jak trzeba przyznac oskara, a wszystkie filmy w danym roku byly lipne? oskara dostaje ten najmniej lipny
tak samo jest pewnie z malinami, widocznie to byl najslabszy film w tamtym roku, czy cos lol

ocenił(a) film na 7
SHANTE2101

Jedno jest pewne, jak film dostaje jakąś nagrodę, to znaczy, że został zauważony, a to już daje do myślenia.

ocenił(a) film na 7
chemas

Nie

ocenił(a) film na 8
lia_13

Ano nie.

ocenił(a) film na 8
crazy_race

ale jak nie jak tak ;)

ocenił(a) film na 8
SHANTE2101

Nominacja akurat za ten film dla Stallone i jeszcze do tego dla Estelle Getty to już przesada. Stallone akurat w tym filmie pokazuje że jak ma coś do zagrania to gra. Mi się gra Stallone w duecie z mamuśką bardzo podoba.
Film jest komedia sensacyjną i tylko tym i to w tamtym okresie jedną z najlepszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones