PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 218
ocen
6,4 10 1 91218
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

ciepła,budująca i śmieszna komedia! wyróznia się wśród natłoku głupich, pełnych płytkiego humoru i agresji komedii tego roku, (porównując chociażby do tak zachwalanych Millerów czy Gorącego towaru.)

ocenił(a) film na 6
roko

film daje rade - chociaż jest z rodzaju mocno "wysłodzonych" i takich "zawsze happy-endowych" - nie zawysokie ma nowy więc widać że jest spora grupa osób którym nie przypadł do gustu. Jednakże z pewnością pokazuje sporo z filozofii i klimatu panującego w Google.

roko

DO roko:
pauluZ tutaj wolałby żeby było po naszemu, żeby tych dwóch nie dostało się na staż bo prakuje im kompetencji, żeby ich powyzywano na dowiedzenia, żeby w pracy każdy każdemu zazdrościł i obsmarował tylek przy każdej okazji. Najwazniejsze , żeby tych ci dwaj co nie zostali zatrudnieni wysadzili Google w powietrze pod koniec filmu.

Taki swojski klimat ;-)

ocenił(a) film na 8
roko

Mi też przypadł do gustu.Wyróżnia się w w tłumie głupkowatych komedii.Duet Wilson-Vaughn jak zwykle mnie nie zawiódł...
Millerowie też nie przypadli mi do gustu.Po recenzjach spodziewałem się czegoś lepszego a z tym filmem na odwrót .
Jak dla mnie Stażyści zasługują spokojnie na 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones