PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 218
ocen
6,4 10 1 91218
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

Komedia Stażyści po wszystkich nudnych komediach tego roku typu Kac Vegas 3,Movie 43 czy
Straszny film 5 Stażyści to najlepsza komedia tego roku oglądająć ten film można miło spędzić długi
jesienny wieczór a przy okazji dobrze się pośmiać no i jeszcze ten duet Owen Wilson i Vince
Vaughn nic dodać nic ująć jeśli ktoś lubi komedie polecam warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 1
numer6

Millerowie (2013) i Niewiarygodny Burt Wonderstone (2013) są o niebo lepsze... no ale każdy ma inny gust:)

ocenił(a) film na 8
hubert_s

Akurat tych dwóch komedii wymienionych przez ciebie jeszcze nie oglądałem ale na pewno to zrobię i wtedy się o nich wypowiem.

ocenił(a) film na 5
hubert_s

Millerowie - owszem, Niewiarygodny Burt Wonderstone? Raczej nie...ja dorzucam 'Gorący Towar"

ocenił(a) film na 10
numer6

Super komedia, jest zabawna i pełna humoru, a można doszukać się czegoś więcej. Właśnie, ten duet aktorów jest sprawdzony i gwarantuje
dobrą zabawę.

ksenamolo

millerowie o wiele lepsi. tutaj starsznie lekka i nastolatkowa komedia. typowa amerykanska ;) wiadomo jak sie skonczy kto kim jest bedzie z kims po co jak bla bla takie 4,5/10 ;)

Freddie

I o to chodzi może, że wiadomo jak się skończy i oglądamy tylko patrząc, jak dojdzie do tego że skończy akurat tak jak już i tak przypuszczamy :D Millerowie o wiele lepsi. Komedi jakoś nie dostrzegam w stażystach, nwm. Dzieki Hubert, za propozycje kolejnego filmu do obejrzenia :D

ocenił(a) film na 1
zielupwa

NP:)
ale jak - "tak na serio" miałbym polecić, to imho: Cztery lwy (2010)Four Lions i Porąbani (2010)Tucker & Dale vs Evil ubawiły mnie ostatnio najbardziej - miłego oglądania:)

hubert_s

Z tym "Niewiarygodny Burt Wonderstone" Zupełnie do mnie nie trafiło... Kompletnie nic. Porąbani zajefantakustyczne :D Teraz mam zamiar, grzeczny i grzeszny czy coś takiego :D

ocenił(a) film na 10
zielupwa

Też tak uważam. Nic co, by człowieka rozbawiło, humor raczej drętwy, jeżeli takowy tam jest.

ocenił(a) film na 10
Freddie

Millerów jakoś ominęłam, ale nadrobiłam zaległości i są faktycznie super, dzięki:) tu jest dopiero ubaw.


ocenił(a) film na 8
Freddie

Stażyści nie byli jacyś ultra śmieszni i był to film do bólu przewidywalny, ale sympatyczny, optymistyczny i całkiem zabawny. Fajny klimat i nerdowskie odniesienia dawały radę.
Natomiast Millerowie których tak usilnie tutaj przywołujecie jako wyznacznik dobrej komedii? Błagam. Typowa tępa amerykańska komedia. Żarty o tym jak kolesia coś użarło w jaja i o tym kto zrobi loda policjantowi. Inteligentny humor jak cholera.

Corranh_2

nie jako wyznacznik dobrej komedii ale o lepszej komedii niz Stazysci ;) bo jesli o Millerow to nie wiem czy w 100 komedii wszechczasow sie miesci :P problem tcyh czasow polega na tym ze ciezko teraz na dobra komedie bo poziom humoru na swiecie spadl drastycznie....

ocenił(a) film na 8
Freddie

Tyle tylko, że jakoś scenarzyści Stażystów nie zniżyli się do tego poziomu i nie oglądanie tego filmu nie uwłacza mojej inteligencji nawet jeśli nie tarzałem się po ziemi ze śmiechu. Stażyści to był przyjemny i chwilami zabawny film. Żadne arcydzieło, ale fajna rozrywka na wieczór i nigdy nie zaakceptuję stwierdzenia, że taki film jak Millerowie, Kac Vegas czy inne gówno z żartami na poziomie urągającym inteligencji widza lepszy.

ocenił(a) film na 8
ksenamolo

Racja widac miedzy nimi ekranowa chemie.

ocenił(a) film na 7
numer6

Bardzo przyjemne , wesołe i dobrze zagrane .

ocenił(a) film na 8
numer6

Popieram Stasysci na 1 miejscu komedii 2013 roku,na drugim miejscu Kac Vegas 3,na 3 miejscu Millerowie to jest moje zdanie.

ocenił(a) film na 8
karpiok23

FILM Stażyści ukazuje:

- że mimo tego iż jest się w czyms slabszym od innych należy próbować

- uczy tolerancji w stosunku do słabszych, starszych którzy nie wiedza tyle co młodsi

- pokazuje że w U.S.A. możemy liczyć na szanse gdyż tam jeszcz wierza w ludzi ( w Polsce wiemy że to by nigdy nie przeszło)

- pokazuje że nie należy się śmiac z inności ( super bystrzak w słuchawkach)

- należy pomagąć innym, szczególnie jeśli się starają (ten sam gość w słuchawkch)

To tylko mala lista

zer

DO zer:
świetnie to wypunktowałes, ale jest tego więcej. Mi się podobala także muzyka. Ta piosenka jest moja ulubioną - B.o.B - So Good

ocenił(a) film na 7
Megimei

Zgadzam sie z wiekszosci film dobry naprawde miło sie oglądało, ale nr 1 2013 roku to nieletni / pełnoletni

ocenił(a) film na 10
M_Nita

Film faktycznie dobry, dla samej końcówki warto obejrzeć, ale jak dla mnie nie znalazłam tekstów ani sytuacji które śmieszą lub coś w tym rodzaju. Podobny do Kac Vegas, ale ciekawy. :) Dzięki za informację.

ocenił(a) film na 7
numer6

W kategorii KOMEDIA - czyli film który spowodował że śmiałem się do łez Movie 43 nie ma sobie równych (oczywiście jest to specyficzny humor "gastrycznego niepokoju") - Stażyści - film świetny i cholernie pozytywny, choć paroksyzmów śmiechu nie wywołuje - uśmiechnąłem się pod nosem może z trzy/cztery razy...

RogerVerbalKint

bedzie trzeba objerzec :) ze tez nic nie slyszalem o tym filmie?

ocenił(a) film na 7
Freddie

Od razu zaznaczam - skrajne i specyficzne poczucie humoru (ale po latach świetlnych oglądania filmów chyba tylko takie jest mnie jeszcze w stanie wybić z rytmu i paradoksalnie rozśmieszyć) przykłady - Hugh Jackman z workiem mosznowym u szyi - wyglądający jak indyk - wlosy łonowe/szyjne wpadające do talerza, oddawanie rozwolnionego stolca na partnerkę jako szczyt erotycznego uniesienia (poprzedzone długotrwałym i skrupulatnym przygotowaniem) - jeśli jeszcze nie wymiękłeś - szczerze polecam - wszystko to w doborowej hollywoodzkiej obsadzie - od Kate Winslet, poprzez HallyBerry, na Richardzie Geere kończąc - pokochasz lub znienawidzisz i będziesz zniesmaczony...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones