PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 219
ocen
6,4 10 1 91219
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

Jestem tyle co po premierze i szczerze polecam. Było wiele momentów, w których wybuchnąłem
śmiechem na całą salę. Komedia godna polecenia na zrelaksowanie się po ciężkim tygodniu ;)
Wiele zabawnych wątków i nawiązań. Nie czuć że film trwa 2h, chciałoby się żeby trwała jeszcze
dłużej.

ocenił(a) film na 9
michal_zarajczyk

w zupełności zgadzam się z powyższym komentarzem. nie przepadam zbytnio za tego typu filmam, ale ten jest genislny. dawno żaden film nie wywołał u mnie takich emocji jak ten! świetne kreacje, dobry scenariusz i DOSKONAŁE dialogi i teksty!

michal_zarajczyk

Ja również polecam! Szczerze mówiąc, to nie spodziewałam się że ten duet będzie jeszcze śmieszny, bo ich ostatnie filmy nie były zbyt zabawne. Najważniejsze, że film praktycznie do samego końca utrzymuje poziom, a nie jak to bywa najczęściej - nuży od połowy!

ocenił(a) film na 9
michal_zarajczyk

Bardzo dobrym film ! Szczerze jak szedłem na niego wczoraj spodziewałem się, że będę się na nim nudził.. A tu miła niespodzianka ! Cały czas się śmiałem ! Nie było momentów kiedy się patrzyło na zegarek i liczyło się ile zostało do końca ! Polecam !!

michal_zarajczyk

Nie wiem co tam było śmiesznego. Uśmiechnęłam się tylko na widok złotego znicza:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
michal_zarajczyk

Zgadzam się :-) u mnie w kinie to samo! Kupa śmiechu na sali :-)

ocenił(a) film na 5
michal_zarajczyk

proponuję obejrzeć "taka piękna katastrofa" o wiele lepsza komedia z o wiele lepszym poczuciem humoru, wcale niewymuszonym często jak w tym filmie.
Poza tym już w polskiej "Dziewczynie z szafy", która tak naprawdę jest czarną komedią czy też komedio-dramatem jest prezentowany humor z wyższej półki.;]

ocenił(a) film na 6
michal_zarajczyk

Fakt, zabawny, z morałem do tego. Ale wyszłam z kina z myślą, że to taki trochę korporacyjny film "na zlecenie".
Można jednak obejrzeć, bo całkiem przyjemny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones