PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 219
ocen
6,4 10 1 91219
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

Dno dna

ocenił(a) film na 1

Wytrzymałem do połowy tego "dzieła". Rozumiem, że tak się w Googlu pracuje - z nudów pewnie. Kasa sama leci, ale na
litość boską - na cholerę mam na to patrzeć?

lukels

Nikt Ci raczej pistoletu do głowy nie przyłożył i nie zmuszał żebyś oglądał film więc nie jęcz ... nie podoba się to nie oglądaj. Naszczęście widać po komentarzach ... jesteś nieliczny. Dwugodzinna reklama google ... może i fakt, ale co z tego ? Liczy się pomysł i dobra zabawa, a Tobie brakuje dystansu widać.

ocenił(a) film na 1
Adash

Chyba nie rozumiesz, co znaczy wyrażanie opinii - mnie film się nie podobał i tyle. Napisałem o tym. Tobie się podoba - trudno, dowcip na poziomie przedszkola CI pasuje - zdarza się.. Moim zdaniem ten film to dno i wcale z tego powodu źle się nie czuję. Gdzie tu jęczenie? I napisałem, że nie oglądałem do końca. Nie dało się. Ty sobie zobacz jeszcze raz - może jakiś mega gag Ci umknął? Teraz pokaż dystans.

ocenił(a) film na 1
lukels

również nie dotrwałem do końca. film to porażka. przez cały czas irytował mnie debilizm głównych bohaterów. wyłączyłem, bo nie mogłem dalej oglądać tego badziewia.

lukels

Wiesz są gusta i guściki. Masz racje ... wyraziłeś swoją opinie i masz do tego w pełni prawo, toteż nie zaprzeczam i nie neguje Twojego zdania. Bardziej mnie raczej bawi Twoje histeryczne stwierdzenie : " na litość boską - na cholerę mam na to patrzeć? ". Nie podoba Ci sie film ... spoko, ale nie mazgaj się jakby Cie mieli rozstrzelać zaraz bo jesteś po prostu śmieszny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones