PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 219
ocen
6,4 10 1 91219
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

Film albo sponsorowany przez google albo dofinansowany. To w zasadzie nie był żaden
product placement, bo ten jest dużo dyskretniejszy, tu każda scena w filmie oprócz dosłownie
kilku minut była przesiąknięta na wskroś googlem.

Jest motyw wyśmiania przez "dzielogram" instagramu (twórców facebooka) który jak sami
twórcy filmu w scenie niedyskretnie dali do zrozumienia że kosztował 1 mld USD.

Jest pokazywanie profilów na google+ (tu wstawka - meanwhile on google + i pusta droga z
kłębkiem siana), wszystkich opcji jakie daje google i to pokazane w sposób oczywisty, jak
pracują konsultanci, no słowem... ten film powinien się nazywać GOOGLE+ MOVIE

Gdybym nie miał darmowych biletów na to "dzieło" to bym się bardzo zirytował. Odradzam
oglądania tej szmiry, komedii za wiele też tam nie uświadczycie. Popłuczyna

ocenił(a) film na 7
prostareposta

Następny malkontent. Akcja filmu dzieje się w siedzibie google, czego ty się spodziewałeś?

spy19

nie jestem malkontentem, po prostu jak cos jest gowniane i tandetne to nazywam to po imieniu. a taki wlasnie jest ten film

ocenił(a) film na 7
prostareposta

btw.to że kosztował 1 mld USD było wiadomo od dawna.Film mi się podobał na pewno bardziej od Man of Steel (mimo,że 2 odmienne gatunki)
Mistrzostwo to to nie jest ale scena z quidditch'em wymiata :)

Degustator_filmaniak

za scene z quidditchem dalem 2/10 zamiast 1 ;)

ocenił(a) film na 1
prostareposta

podpisuję się ,,ręcoma i nogoma" :) Niestety dno i dwa metry mułu ten film. Najdłuższa reklama, jaką kiedykolwiek oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones