PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 261
ocen
6,4 10 1 91261
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

Komedia?

użytkownik usunięty

Wątpię. Tylko raz PRAWIE się uśmiechnąłem. Koło komedii to nawet nie stało, ale to było do przewidzenia widząc w głównych rolach obu Panów - jeden od dawna nie śmieszy a drugi nie śmieszył nigdy :)

Jednak skłamałbym, gdybym powiedział, że się wynudziłem - co to, to nie. Przyjemnie się oglądało, zobaczyliśmy ułamek tego jak wygląda praca w Google, po raz kolejny, że "papierek to nie wszystko". Bardzo przyjemny film i z czystym sumieniem mogę go polecić wszystkim przed snem. Na nudny wieczór może się nie nadać, ponieważ naprawdę nie ma się z czego pośmiać. Ocena może trochę za niska, ale według mnie 5/10 to wystarczająco jak na "komedię".

" Komedie cechuje pogodny nastrój, komizm, najczęściej żywa akcja i szczęśliwe dla bohaterów zakończenie." - Stażyści idealnie wpisuje się w definicje gatunku. Jest to typowa komedia sytuacja która pokazuje normalnych ludzi w nienormalnej dla nich sytuacji - to jest konkret, a zabawne są wszystkie sytuacje które się z tym wiążą. Komedia nie musi wywoływać salw śmiechu, przy oglądaniu komedii masz się czuć dobrze. Domyślam się że wolisz komedie pokroju głupawych komedyjek naszpicowanych kretyńskimi sztywnymi tekstami i wymuszonymi sytuacjami pseudoerotycznymi pełnymi eufenizmów.

Jest to typowy film na spokojny wieczór z drugą połówką z lampką wina. Jest totalnie pozytywny i ma swojego rodzaju głębie która formuje fajny morał.... że każdemu warto dać szanse....

użytkownik usunięty
mocherman

Jasne, że nie musi, ale ani razu nie wywołać uśmiechu? Dla mnie to, że oglądało się przyjemnie to zdecydowanie za mało w kategorii "komedia".

I nie wolę głupkowatych komedyjek (choć je też lubię), ale jeśli już wybieram ten gatunek to chciałbym się trochę pouśmiechać. Widocznie od "Stażystów" wymagałem za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones