PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 219
ocen
6,4 10 1 91219
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

W USA słabe recenzje, widownia nie dopisała - spodziewałem się najgorszego, a tu niespodzianka, komedia może i przewidywana, ale zabawna i nawet pouczająca.

Vaughn & Wilson może nie wzbili się na poziom Polowania na druhny, ale ten duet to nadal sprawdzona marka w świecie komedii.

A Rose Byrne jak wino, im starsza tym seksowniejsza.

Prawie 2 godziny w kinie minęły mi błyskawicznie.

cxap

Mi wręcz przeciwnie, cały czas patrzyłam na zegarek i pisałam SMS-y. Wygrałam bilety na ten film więc nie poniosłam żadnych kosztów (poza zmarnowanym czasem), ale gdybym kupiła bilet byłabym wkurzona.

alien_2

W takim wypadku chyba lepiej było wyjść z kina. Zwłaszcza, że bilet nic Cie nie kosztował. Po co było się męczyć? Dla jednych strata czasu, dla innych dobra zabawa. Ja przy wyjściu z sali słyszałem pozytywne opinie od innych widzów. Ale każdy ma swoje poczucie humoru.

Mnie osobiście denerwują jednak ludzie bawiący się telefonami - zwłaszcza smartphonami - w kinie. Jest tyle innych miejsc gdzie nie rozprasza się innych krzykliwym światłem z 3 czy nawet 5 calowego ekranu.

cxap

Mam stary, tani telefon;p Ja ledwo widziałam ekran więc sądzę, że innym nie przeszkadzał. Na sali było z 10 osób. Byłam z mamą, a ona chciała oglądac;p Nigdy nie wyszłam z kina bo to dopiero by rozpraszało ludzi dookola.

ocenił(a) film na 7
alien_2

Też wygrałam bilety, ale bawiłam się znakomicie - cała sala się śmiała :D

still_dreamin

Uwielbiam chodzić do kina więc darmowe bilety to najlepsza wygrana, ale może innym razem będzie fajniejszy film:) Kiedyś były stare Bondy, wtedy też udało mi się wygrać i to było super:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones