PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 198
ocen
6,4 10 1 91198
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

Nagorszy film...

ocenił(a) film na 2

jaki widzialem przez ostatnie 5 lat.Zona sie potem dziwi,ze nie chce ogladac "komedii"...

Samael071

Twoje "argumenty" mówią same przez siebie.

ocenił(a) film na 2
marcin261287

Za to twoj "komentarz" wnosi wiele do dyskusji...

Samael071

To nie ja rozpoczynam temat zdaniem "Najgorszy film jaki widziałem przez ostatnie 5 lat" i nie uzasadniam tego w żaden sposób.
Uważasz takie wpisy za przydatne? Ja raczej nie.

ocenił(a) film na 2
marcin261287

No to jak nie przydatne to...ignoruj. Za duzo by pisac, zeby wyliczyc wszyskie minusy,ale dla ciebie zrobie wyjatek - z zalozenia film jest komedia...ktora nie smieszy - ogldalismy w 4 osoby i moze raz ktos sie zasmial(film 2h :D ), druga sprawa,ze ponownie jeden gra "oszoloma", a drugi czarusia (kalka z "the wedding crashers"). Najgorsze jest to, ze Google przylozylo do tego reke. Pasi ci teraz ?

Samael071

Cholera, no coś w tym jest. Ja również nie padłam z wrażenia. Nastawiłam się na coś szalenie zabawnego, a dostałam 2 znanych mi dobrze aktorów w typowej dla siebie kreacji. O ile Vince Vaughn ma w sobie coś, co przyciąga uwagę, tak Owen Wilson z czasem zaczyna mnie irytować na ekranie.
Ogólnie historia bardzo przewidywalna, typowo amerykańska (hasła motywacyjne, krzewienie dumy i wiary w zespole, a sam finał - wiadomo).
Nie mówię, że film był zły, ale naprawdę, naprawdę widziałam lepsze.

ocenił(a) film na 2
vanilla_sky85

Dla mnie byl zwykla strata czasu...wiec zapuszczam teraz "Roman Holiday" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones