PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 tys. ocen
6,4 10 1 91483
4,9 15 krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

Nic specjalnego 3/10

ocenił(a) film na 3

Vince Vaughn który jest współproducentem i współscenarzystą filmu chyba pozazdrościł sukcesu
The Social Network. Film niczym szczególnym się nie wyróżnia. Historyjka jakich wiele,
umiejscowiona w siedzibie giganta IT, pokazująca trochę zaplecza tej korporacji. Niczym nie
zaskakuje, powielane schematy.

ocenił(a) film na 10
recruit

nie no pewnie, codziennie wychodzą filmy o pracy w google! troche zaplecza? na mnie to zrobiło wrażenie

ocenił(a) film na 3
klaudietta

nie mówiłem że codziennie wychodzą filmy o pracy w Google, ale widziałem już z 10 filmów z identyczną historyjką. Stażyści nie wnoszą nic nowego go zabawy ( poza lokalizacją ).

Wyobraź sobie tą samą historię z akcją w Coca Cola, Microsoft, Danone, Samsung, Apple itp. Po prostu powielane schematy i nic nowego.

ocenił(a) film na 10
recruit

Moim zdaniem lokalizacja ma tu jednak spore znaczenie. Wyobrażam sobie, może jestem głupia, ale jak dla mnie to 'ta sama historyjka z akcją w Coca Cola' też byłaby czymś innym. Chodzi właśnie o to, że sama w sobie owa lokalizacja nadaje filmowi sens

ocenił(a) film na 3
klaudietta

Każdy ma prawo do swojego zdania. Ważne że Tobie się podobał film i dobrze się bawiłaś oglądając go.
Dla mnie, to nie było to, ale tak już jest że jeden woli rybki, a drugi akwarium :)