PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 219
ocen
6,4 10 1 91219
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

Polacy to HIPOKRYCI !

ocenił(a) film na 7

Przeczytałem kilkanaście postów i tematów i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Najlepsze to jest to, że film jest reklamą googla :D No co wy a o czym jest ten film? O stażu w google no to sorry, ale jakiej się spodziewaliście fabuły? Wyjadą sobie nad morze kutrem i będą łowić ryby? :D To tylko przykład, ale proszę oświećcie mnie jak według was powinna wyglądać ta fabuła. Ja przez te 2h filmu nie zauważyłem, żeby jakoś specjalnie reklamowali swoje usługi. Jedynie to może jedno zadanie było które było związane z usługa help line. No, ale to chyba lepiej wiedzieć, że jest coś takiego i że z każdą pierdołą można zadzwonić do nich żeby pomogli nie?

Film owszem jest przerysowany no ale w końcu to jest komedia a nie jakiś dramat. Ale wg mnie najważniejsza rzecz została przedstawiona. Żeby dostać się do google trzeba przede wszystkim kreatywnie myśleć. Myślenie to podstawa a właściwie analityczne myślenie. Jeśli się kreatywnie myśli to można rozwiązać każdy problem. Problemy nas ograniczają więc trzeba je umieć rozwiązywać. Właśnie dlatego większość ludzi tutaj narzekających nie znalazła by pracy w tej firmie. Bo jedyne co potraficie to wylewać swoje, żale na tym forum. Gdyby nie było takich firm jak Google, Apple czy Microsoft świat rozwijałby się dużo wolniej. Codziennie każdy używa przeglądarki google , ich klienta poczty czy serwisu wideo youtube. Ale nie w necie jestem anonimowym to mogę zbluzgać ich niech wiedzą co o nich myśle...

ocenił(a) film na 5
brzytew

To jest komedia? Ani razu się nie zaśmiałem... :(

ocenił(a) film na 5
brzytew

Reklam ich firmy było aż nadto - przeglądanie ofert pracy - co chwile skakanie z twarzy aktora na monitor, pod koniec sceny kilkusekundowe przetrzymanie kadru żeby było widać, że to google... do tego co chwile wspominane "wygoogluj to/wygooglowałem to"; geez to było takie... takie żenujące. Film aż tym przesiąkał.

Byłbym skłonny zmrużyć oko na to promowanie ich marki, bo jak sam wspomniałeś - jest to film mający ich zareklamować. ALE fabuła pozostawiała wiele do życzenia (mecz quidditcha? koleś przebrany za złoty znicz? mnie to jakoś nie bawiło, sorry), żarty nie były nawet śmieszne.

Jak dla mnie film był bardzo niskiego lotu. Spodziewałem się lekkiej, miłej komedii - otrzymałem 2 godzinna reklamę googla, która pomimo mojego pozytywnego nastawienia mocno mnie rozczarowała.

ocenił(a) film na 7
Smel

Co za niespodzianka - w filmie, w którym bohaterzy pracują dla Google pojawia się nawet logo Google, a zadania, które muszą wykonywać związane są z tą samą firmą.
Wg Twojej logiki rozreklamowali też rodzinną pizzerię i klub nocny niedaleko.

Równie dobrze mogłaby to być inna korporacja, bo o to w filmie chodziło. Najlepiej jednak gorzej ocenić film tylko dlatego, że fabuła związana jest z tematem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones