PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 166
ocen
6,4 10 1 91166
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

Rose Byrne jeszcze nigdy nie była tak piękna jak w tym filmie. W zasadzie to jej rola ratuje ten bardzo kiepski obraz. Tylko obecność tej słodkiej piękności wpływa na tak zawyżoną ocenę produkcji, bo pod względem fabularnym jest to niezmierna chała. I chociaż jak to w każdej amerykańskiej produkcji nie zabrakło ujęć pięknego kobiecego ciała, to bardzo liczyłem na jakąś scenę miłosną (choćby z ukrytą nagością) z udziałem zjawiskowej Rose Byrne. Zawiodłem się jednak, bo poza seksownymi okularami i przeuroczym uśmiechem, reżyser nie dał wykazać się ślicznej Australijce swoją urodą.

ocenił(a) film na 8
DJ_Gruby

Według mnie żadna scena erotyczna nie była w tym filmie potrzebna. Rose zagrała przecudownie i naprawdę się z tobą zgadzam, ale właśnie ta chemia pomiędzy jej bohaterką a Wilsonem była czymś niesamowitym. Wiemy, że sex był, ale nie było potrzeby go pokazywać. Dawno nie widziałem żeby jakieś uczucie w komedii wypadło tak wiarygodnie.

ocenił(a) film na 7
wifi_wifi

Zgadzam się, że jej postać była najtrafniejsza w tym scenariuszu. Biurwa, pracoholiczka, której życie przeleciało / przelatuje przez palce. Ale ktoś pokazał jej, że istnieje coś więcej niż tylko praca.

Podobnie wyjście na imprezę. Często zresetowanie się, odpuszczenie na 1 dzień pozwala potem ruszyć do pracy ze zwiększonym animuszem i mając nowe pomysły.

ocenił(a) film na 7
DJ_Gruby

Nom, ładna jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones