PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 219
ocen
6,4 10 1 91219
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

z podświadomym używaniem kolorow googlowskich przez caly film

ocenił(a) film na 7
wiktorpoczta

Dla mnie to była dobra komedia z ciekawym pomysłem, którego jeszcze nie było (a przynajmniej ja nie widziałem). A to, że opierała się na faktycznej firmie, która jest niesamowicie rozpoznawalna, nie stanowi dla mnie żadnego problemu. O tym, czym jest Google i o jego nieco odmiennym podejściu do pracowników, praktykantów i stażystów wiedziałem już przed obejrzeniem filmu.

Wydaje mi się, że większość osób krytykujących film za to, że jest "reklamą Google'a", robi to tylko po to, by tworzyć niepotrzebną dramę w internetach - ot takie polskie podejście, skoro coś ma w sobie jakiś prawdziwy produkt, nazwę towarową czy cokolwiek musi być hejtowane, bo przecież zarabiają na nas miliony!!11 ;)

wiktorpoczta

reklama google? Od kiedy google potrzebuje reklamy? Nie wiedzialeś co to jest google? Ktoś z Twoich znajomych nie wiedział co to jest google lub tego nie używał? Daj spokoj

ocenił(a) film na 8
wiktorpoczta

Masz rację, dodam jeszcze że reżyser perfidnie wybrał miejsce kręcenia scen filmu o google w siedzibie firmy google jakby nie mógł tego krecic np w microsofcie który znajduje się w tym samym stanie.. Moim zdaniem to nie był przypadek...

widoczny

Ehh, film był o pracy w firmie Google, to dlaczego miałby być kręcony w siedzibie Microsoftu... :/

ocenił(a) film na 7
Dragenesti

To była ironia..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones