PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 264
oceny
6,4 10 1 91264
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

naprawde

ocenił(a) film na 10

macie zamkniete oczy i metafory sa dla was zawile. patrzac tylko na hajsy, reklamy i branding nie
widzicie nic innego. przyjemny film, fajny i milo sie oglada.

ocenił(a) film na 3
skunpatrol

Buhahahhahahahaaaa.......... Dobre :)

skunpatrol

A czego się spodziewasz po zawistnych polaczkach ??? ; )

Robaczek_12

Dlaczego napisałeś "polaczkach"? Tak gardzisz polakami? Za kogo się uważasz Robaczku z dużej litery?

Burmistrz

Nie gardzę, stwierdzam fakty, Polacy to zawistni,wredni, parszywi ludzie, wstyd mi za to, że jestem Polką.
Robaczek z dużej i co masz z tym problem ? bo z tego co widzę to większość nicków pisze się z dużej litery.

Robaczek_12

No tak, nicki można pisać z dużej litery ale o Polakach można z małej? Nie masz z tym problemu?

Burmistrz

Polacy - z dużej litery
polaczki - z małej
Bardziej bym pogardziła gdybym polaczki napisała z dużej, poza tym błędu nie ma więc nie wiem o co ci chodzi, charakterek jak na Polaka ! przystało ?

Robaczek_12

Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem. Jeżeli się wstydzisz, to zmień obywatelstwo.

Burmistrz

A to se bądź, życzę ci powodzenia w tym chorym kraju z chorymi ludźmi którzy plują jadem na każdego.
Ależ oczywiście, jeszcze 3,2 lata i żegnam cię pełna zawiści Polsko.

Robaczek_12

Już dwadzieścia lat pracuję za granicą, jest tu wielu Polaków, są super spotykamy się często, w Polsce też bywam kilka razy w roku, też jest super i jakoś nie przeszkadza mi to, (że pracuję za granicą), abym czuł się Polakiem.
Nie wiem skąd wylazłaś i tak plujesz, jesteś lamą?

Burmistrz

Facet nudzi ci się ?
Może dlatego, że Polska przez te 20 lat a szczególnie w ciągu 5 strasznie się zmieniła, chodzi o ludzi, przykładem są fora na różnych stronach, gdzie ludzie czują się bezkarni i dopiero tam pokazują swoje prawdziwe oblicze a wystarczy wejść na strony zagraniczne, nigdzie nie widziałam tyle jadu i małego wskaznika empatii co u nas.

Robaczek_12

Na forach w większości siedzą dzieci i piszą prowokacyjne posty. Teraz do Ciebie: Czujesz się bezkarna i robisz brud w swoim własnym gnieździe. Wszystko przez takich jak Ty. Dotarło? Wstyd? Czy nie znasz takiego pojęcia?

Burmistrz

Własnie o tym cały czas piszę...o takich polaczkach jak ty !

Robaczek_12

No dobrze, niech Ci będzie, wygrałaś. Jestem zły a Ty dobra. Pozdrawiam.

skunpatrol

Zgadzam się, bardzo dobry film, ale widocznie nie każdy rozumie tego typu żarty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones