PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 219
ocen
6,4 10 1 91219
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

Czy tylko mnie sie wydaalo ze podczas googlania na poczatku filmu vince pil zubra?

ocenił(a) film na 7
Bremenpl

haha to samo pomyślałem :D

ocenił(a) film na 6
pazera_montaz

Ma polskie korzenie i bardzo często akcentuje to w filmach chociażby np. w: Sztuce Zrywania z Jennifer Aniston nosi koszulkę z napisem Poland a druga koszulka to Polish Proud.

ocenił(a) film na 6
Unibet_78

Polskie korzenie to miala postac,ktora gral w Sztuce zrywania.Prywatnie nie ma z Polska nic wspolnego.Jego przodkowie wywodza sie z Anglii,Irlandii,Niemiec,Libanu i Wloch.

ocenił(a) film na 6
malablondi

Zgodnie z wywiadem telewizyjnym ma korzenie polskie, informacja pisana na wikipedii nie są wiarygodne

ocenił(a) film na 6
malablondi

jest w jakiejś tam jednej ósmej polakiem, jego dziadek był ze śląska

Enterraz

A Barack Obama w jednej sześćdziesiątej siódmej. Nie wiem czemu ludzie tak się podniecają, że jakiś aktor ma jakieś dalekie (czy że w ogóle jakiekolwiek) polskie korzenie.

ocenił(a) film na 6
Mosquito0

nie podniecam się o_O uzupełniam inf po prostu. Nie ma z drugiej str powodu żeby mieć to w dupie, prawda? Ot, obojętność. Rozumiem jednak, jeżeli ktoś się tym jara. Skjtptonpgquj. Po ludzku ;p wyobraź sobie ż
e jestem amerykaninem, bez żadnej domieszki krwi kanadyjskiego plebsu. A teraz przyznaj, źe jedno z twoich rodziców/dziadków jest z kraju, który w ich mniemaniu jest kolebką tumanów emigrantów, nadających się przy dobrych wiatrach do roboty parobka. Tadąaam! Juź wiesz.

ocenił(a) film na 6
Enterraz

Zwróciłem na to uwagę podczas wczorajszego seansu i mogę tylko powiedzieć że to nie był Żubr ;)

ocenił(a) film na 6
Hjubi

dziękujemy ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones