PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655221}

Stażyści

The Internship
6,4 91 218
ocen
6,4 10 1 91218
5,0 13
ocen krytyków
Stażyści
powrót do forum filmu Stażyści

Mozna sie posmiac czy raczej jest to kolejny film gdzie najlepsze sceny sa pokazane w zwiastunie?

ocenił(a) film na 8
eZio89

Zdecydowanie warto. Do kina chodzę częściej niż 2 razy w tygodniu ale dawno nie widziałem tak dobrego filmu. Oczywiście nie jest to arcydzieło ale film który naprawdę bryluje w swoim gatunku. Mamy oczywiście niezawodny duet głównych bohaterów i świetną historię. Jeżeli podobały ci się takie filmy jak "dodgeball" to wal do kina śmiało. Idealna pozycja na wieczór z drugą połówką. Zapamiętam go na długo.

Ulmo86

a czy jest jakas scena milosna, w sensie romansik :P?

ocenił(a) film na 10
bianka226

Tak jest

ocenił(a) film na 6
Ulmo86

co ma piernik do wiatraka kolego? jak to się ma do "dodgeball"??? come on....!

ocenił(a) film na 7
eZio89

Wszystko zależy od poczucia humoru. Ja fajnie spędziłem czas, choć największym atutem filmu był dla mnie nie sam humor, ale dosyć naiwny i nierealny pomysł na film.

ocenił(a) film na 7
siLk_2

A dużo jest zboczonych tekstów i scen?

ocenił(a) film na 7
fifi39

Jest scena gdy główni bohaterowi idą do klubu ze striptizem i to by było na tyle chyba. To nie jest komedia w stylu Apatowa czy braci Farrelych.

ocenił(a) film na 7
siLk_2

To serdecznie dziękuje za odpowiedź. W takim razie pewnie pójdę na ten film :D

ocenił(a) film na 5
eZio89

Dzisiaj obejrzałem ten film. Fajna dobra komedyjka bez głupot i idiotyzmów. Morał podobny jak w Legalnej Blondynce, nawet podobna konwencja ale ciekawszy film. Chociaż tematy oklepane - nawet fajtłapy osiągną sukces, praca zespołowa jest the best i wystarczy kilka ckliwych tekstów by kogoś przekonać do wysiłku i nie tylko cięzką pracą człowiek żyje. Tego dowiesz się z tego filmu, ale w sosie słodko kwasnym nadającym się do zjedzenia ze smakiem. PS. Fajna reklama dla google, zaraz pewnie reszta korporek zapragnie swojego filmu:)

ocenił(a) film na 8
eZio89

właśnie wróciłam. 10 minut temu. polecam, choelrnie gorąco polecam. śmiałam się przez większość filmu ^^

eZio89

Dzieki wszystkim za odpowiedz. Jakbyście mieli porównać ten film do nowego kac vegas to ktory lepszy?

ocenił(a) film na 6
eZio89

Hangover p III jest mocno średni. Ratuje go ostatnie 10. minut. Intership jest lepszy, śmieszniejszy. Kilka dobrych tekstów, naiwna fabuła ale ogląda się dosyć przyjemnie - za duże tej firmy od wyszukiwarki ale to w końcu ich reklama. Film nie pozostaje w pamięci także trzeba go traktować jako odmóżdżać na przyzwoitym poziomie.

ocenił(a) film na 7
ligator

Moim zdaniem Kac Vegas jest gorszy, ostatnia scena po napisach ratuje ten film ;) Właśnie wróciłam ze Stażystów i z myślą odprężenia się podczas sesji ^.^ faktycznie tak się stało. Przyjemnie się oglądało, a scena z Quidditchem mnie rozwaliła :D

ocenił(a) film na 6
agness__

scena meczu byla jedna z najlepszych :D

ocenił(a) film na 6
eZio89

nie warto iść do kina na to - film poza kilkoma scenami jest dziecinny strasznie - jesli podobała ci sie "Noc w Muzeum " albo "Różowa Pantera" to możesz spodziewac się podobnego kalibru dowcipów....i tak - większośc lepszych scen pokazali w zwiastunie....nie ma teraz za duzo zachecających filmów, ale szczerze mówiąć wybrałbym nawet Kac Vegas (nie ogladałem jeszcze) albo Supermana...takie pierdółki ja ten film spokojnie w niedziele o 14 godzinie można obejrzeć w domu.

ocenił(a) film na 7
eZio89

Zdecydowanie warto się wybrać.
Jeśli oczywiście myślisz o pójściu do kina, to z obecnego repertuaru na pewno mogę Ci polecić Stażystów. Typowy chilloutowy filmik, z jakimś tam morałem, lekko naiwny ale fajny. Vince i Owen znowu tworzą świetny duet. Poza tym Aasif Mandvi z jego akcentem. Naprawdę śmieszne zestawienie. I nie jest to kolejna komedia w stylu "impreza", pomysł z Google jest świetny, fajnie wygląda kampus, pokazuje też jak wyglądają/mogą wyglądać staże w dużych firmach.
Z komedii aktualnie granych w kinach(Kac Vegas III/Stażyści) zdecydowanie lepiej wybrać się na Stażystów.

ocenił(a) film na 6
NeverwhereNE

lekko naiwny???? LEKKO??? :D
pokazuje jak mogą wyglądać staże w dużych firmach???
no bez jaj....
ktoś tu miał wątpliwości czy to, aby nie jest reklama - jak widać są ludzie, którzy uwierzyli w te bzdury z filmu :)
a jaki tu był morał?
że nie można przezywac się od grubasów? :)
zawsze trzeba walczyć o dziewczynę nawet jesli myślimy, że jest dla nas za mądra lub za łądna?
no rewelacyjne tamaty dla nastolatków - tak ten film dla nastolatków jest świetny! :)
nie żeby było w tym coś złego - nie kazdy jest już nastolatkiem po prostu.

ocenił(a) film na 7
Blasi

Ojoj oldschoolowiec się obruszył. Wybacz, że tak wygląda kampus Google. Wybacz, że "pozazdrościli fejsowi" i zrobili sobie reklamę. Na marginesie - taki dorosły a tylko słowa wyłapuje. "Jakiś tam morał", nikt nie mówi, że musi być wielki i objawiać mega prawdy. Ale spoko, rozumiem zgryźliwość wieku.
Pytanie było czy warto i na nie odpowiedziałem, a to, że Tobie się nie podobał i oglądasz takie filmy o 14 w niedzielę - cóż gratuluję.
Ale idź na Kac Vegas, dla tej ostatniej sceny po napisach, bo nic więcej w nim nie ma ciekawego.
Nie zapomnij się pospinać jeszcze jak będziesz odpisywał.

ocenił(a) film na 6
NeverwhereNE

Ta uwaga o spinaniu to taki "młodzieżowy diss"? ;) miałem się speszyć i uciec czy co? :)
co ja mam wyłapywać jak nie słowa? gesty i mimikę twarzy? :) zwyczajnie Ci odpowiadam na to co napisaleś bo tak jest na forum - u know - tak mają też "oldschoolowcy" - to taka ich cecha - słuchają lub czytają słowa i je biorą jakimi są - dziwne nie?
"młodzież" tego nie rozumie.... :)
to jak wygląda kampus googla nie ma wiele wspólnego z tym jak pokazali tam staż - jedyne co tam się może zgadzało to rozmowa kwalifikacyjna.....ale to nie ważne - mogła to być parodia chociaż....no ale nie była..
ps....zupełnie nie rozumiem czego mi gratulujesz - że mi się film nie podobał i oglądam takie filmy o 14 w niedziele?.....
nooo........dziękuję.
wiem no ...znowu się słówek czepiam ;)

ocenił(a) film na 8
eZio89

Pewnie że warto! Powiem więcej: to jeden z niewielu filmów, którego właśnie najlepsze fragmenty nie zostały pokazane w zwiastunie.

Nie dość, że "Stażyści" to świetna komedia pełna mnóstwa udanych gagów to także film napawający pozytywną energią i przesłaniem.

Nie raz byłam na komedii w kinie, podczas której płakałam ze śmiechu, a po wyjściu z kina zderzałam się z szarą rzeczywistością i kompletnie o niej zapominałam - ot takie sobie wyjście do kina. W tym przypadku nie tylko zrywałam boki ze śmiechu podczas wyświetlania komedii, ale także po wyjściu z sali uśmiech na mordce towarzyszył mi aż do pójścia spać, żeby nie mówić, że i na następny dzień byłam nastawiona pozytywniej niż zwykle.

Szczerze polecam!!

eZio89

Tak, warto. Może to i reklama Google, ale film fajny. Naprawdę fajny, choć spodziewałem się trochę większej ilości komicznych gagów. Taka odskocznia od efekciarskich superbohaterów czy kolejnych, nieudolnie próbujących nas przestraszyć, gniotowatych horrorów.

eZio89

Pewnie, że warto! Tak jak Monika miałem obawę, że wszystko co najlepsze będzie pokazane w zwiastunie żeby zachęcić ludzi , ale na szczęście się pomyliłem. Bardzo dobra komedia.

Ocena: Solidna 8!

ocenił(a) film na 1
eZio89

NIE WARTO! Gniot dla nastolatków (oczywiście nie wszystkich) i osób, które wiekiem przekroczyły granice dorosłości, ale rozwój psychiczny zatrzymał się na wcześniejszym etapie. Może zaniżona ocena, ale jakoś trzeba zbić tę niewiarygodnie wysoką ocenę za najdłuższą reklamę ever. Dno i dwa metry mułu - metr to za mało. Sorry, ale film powinien być od początku do końca dobry (tylko pierwsze 15 minut było dobre i zapowiadało się całkiem niezłe kino). Żałuję, że nie wyszedłem na początku seansu, bo to strata czasu i pieniędzy. Od momentu, kiedy w filmie pojawiło się pierwszy raz logo google, film przemienił się w kino rodem Hannah Montana, High School Musical lub inną kiczowatą bajkę dla nastolatków. Dialogi i gra aktorska to jedno wielkie nieporozumienie. Wszystko w tym ,,filmie" mnie irytowało, a motywujące, pseudointelektualne dialogi to jeden wielki bełkot. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

ocenił(a) film na 3
Daniel8919

Warto jeśli lubisz filmy dla nastolatków i nieskończenie długie, nieśmieszne i nudne dialogi

eZio89

Polecam wejść po 1 godzinie filmu, początek wg mnie słaby. Nudziłęm się, ale później się rozkręca.

kapi_950

nie za bardzo warto, w połowie film "siada", dialogi stają się nudne (i niezrozumiałe). film jest momentami naiwny, momentami niespójny wewnętrznie (np. podtrzymywanie reszty drużyny na duchu, kiedy sami natychmiast się załamują przy mniejszym własnym niepowodzeniu). jeśli naprawdę masz dużo wolnego czasu i nie szkoda Ci kilkunastu złotych na bilet, to możesz pójść, ale wydaje mi się, że równie dobrze można ten film obejrzeć w telewizorze w domu (jak będą go już puszczali).

migawka

Częściowo się zgodzę, że czasami dialogi były bardzo niezrozumiałe. Typowa amerykańska komedia, kiedy wszystko dobrze się kończy.. Czy na film warto iśc... zgodze sie z mom przedmówcą, jeżeli komuś się bardzo nudzi to niech zobaczy, ogólnie film śmieszny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones