PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706740}

Stacja Seul

Seoul-yeok
5,8 691
ocen
5,8 10 1 691
Stacja Seul
powrót do forum filmu Stacja Seul

Ujdzie !

ocenił(a) film na 4

Zombi atakują ! Animacja może być ... ale za Zombi nie przepadam w każdej postaci ! Nie mam pojęcia dla kogo coś takiego ktoś wymyślił ? Ani dla dzieci ,ani dla dorosłych ? Może dla maniaków Zombi ;)

ocenił(a) film na 7
con_desiros

Apokalipsa zombi to tylko tło. Animacja ta porusza problem osób wykluczonych społecznie. Ukazuje nam bezdomnych i jak są postrzegani przez otocznie, prostytutkę która za wszelką cenę stara się zacząć nowe życie.
Jeżeli widziałeś tam tylko zombie (których nie było tak wiele) to radzę obejrzeć uważniej raz jeszcze.

ocenił(a) film na 10
con_desiros

gdzie oglądałeś ten film ? wpisuje na google a wyskakuje mi tylko expres Zombie nic zdziwnego bo wyszukiwarką google jest cofnieta w rozwoju

ocenił(a) film na 4
con_desiros

Skoro nie lubisz zombie, to po co oglądasz film, a następnie go oceniasz? Wszak twoja niechęć do tematu mocno wpływa na ocenę samej produkcji.

con_desiros

Ralph demolka lepszy. ;) Dla ciebie pajacu wszystko jest na 3/4, nie wiem jak bardzo ambitny musisz byc(lub glupi), zeby nie doceniac 3/4 filmow, ktore ogladasz... Raczej glupi, bo nawet nie wiesz, ze przed znakami interpunkcyjnymi nie daje sie spacji. :)

con_desiros

Trzeba się naprawdę nudzić, żeby zdecydować się obejrzeć film/bajkę o tematyce za którą się nie przepada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones