PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31763}

Star Trek X: Nemesis

Star Trek: Nemesis
6,7 9 779
ocen
6,7 10 1 9779
6,0 3
oceny krytyków
Star Trek X: Nemesis
powrót do forum filmu Star Trek X: Nemesis

Fani Star Treka nie powinni narzekać, bo czytałem różne opinie na temat tego filmu. Wiekszość była pozytywna:) ale były i negatywne... To był "Star Trek" Nie było może już tak jak w pierwszej serii (z której wziąłem sobie nicka, bo i tak nikt nie wie kto to Kirk...) ale film jest jak najbardziej udany. Obejrzałem go w Kinepolis, ja uwazam że film jest dobry, jak zapominam gdzie jestem. Przez cały czas czułem trwania filmu żyłem w świecie Star Trek a po wilmie długo wracałem do siebie:) Chętni napisałbym które sceny mi się bardzo podobały, a które przypominały troche Mssion Imposible ale to ciągle był Star Trek:) no i nie chcę nikomu psuć oglądania. Najlepiej ogląda się film kiedy nic się o nim nie wie, recenzje trochę psują zabawę. Dlatego pytałem tylko czy dobrze wypadły a nie co było tam napisane... Dla tych którzy jeszcze nie widzieli - miłego oglądania a dla fanów którzy obejrzeli - pomyślnego zakupu Kasety albo DVD-ka:) ja już przeglądam sklepy:)
Jest jeszcze jeden miły drobiazg, na który warto zwrócić uwagę, przy zakupie biletu, dostałem małą ulotkę (nic nadzwyczajnego:) i płytkę z trailerami, fotkami, tapetami, wygaszaczami i jeszcze paroma drobiazgami. Może to przez to, że rzadko bywam w kinie ale jeszcze takiej płytki do filmu nie uświadczyłem
Pozdrawiam wszystkich fanów treka i nie treka
Kirk out... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones