PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=328812}

Starcie tytanów

Clash of the Titans
6,3 125 275
ocen
6,3 10 1 125275
4,3 13
ocen krytyków
Starcie tytanów
powrót do forum filmu Starcie tytanów

Beznadzieja

ocenił(a) film na 4

Jak w takim nudnym filmie, gdzie aktorzy są jedynie dodatkiem do komputerowych efektów, mogli wystąpić aktorzy z "dużymi" nazwiskami . Mam na myśli przede wszystkim Ralpha Fiennes'a i Liama Nesson'a. Z mojej strony to bardzo duży minus dla nich. Mimo dobrej obsady nie udało mi się obejrzeć całości, bo najzwyczajniej zasnęłam w połowie.

ocenił(a) film na 10
tekla7816

W takim razie ja zasnąłbym w Twoim towarzystwie. Film rewelacja! 10/10

ocenił(a) film na 4
remiofthedead

Każdy lubi to co lubi :D Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
tekla7816

Owszem, ale ten film nie jest nudny! Ma ciekawe postacie, świetną akcję, genialną muzykę, ciekawe pomysły, niezły klimat i efekty. Czego chcieć więcej od filmu?

ocenił(a) film na 7
remiofthedead

Całkowicie się zgadzam z tobą, lecz mam nieco zastrzeżenia co do twojej oceny, na 10 to ten film raczej nie zasługuje ;/ ale 8 jak najbardziej ;)

ocenił(a) film na 7
tekla7816

Najzwyczajniej to Ty śpiąca byłaś. ;>

tekla7816

jedynka była ~ niezła, spodziewałem się poprawy, wielkiej przygody, odświeżenia mitologii greckiej Parandowskiego, którą kiedyś czytałem, a tu... taka kaszka. Świetni aktorzy, którzy stworzyli już wiele ciekawych kreacji nawet się nie zbliżają do swojego przeciętnego poziomu. Pewnie za bardzo nie mieli się czym wykazać, tak spier..,. jest scenariusz tego filmu. Za dużo efekciarstwa, za mało solidnej fabuły. Nic dziwnego, że tekla usnęła, ja z trudem wytrzymałem do "the end". Dałem 6/10 pewnie tylko z sympatii do aktorów, pozdrawiam

Blake89

ajj to miało być o 2jce, pomyliłem wątki , przepraszam

tekla7816

Ale obsadzenie Fiennesa i Neesona w roli braci- strzał w dziesiątkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones