PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=328812}

Starcie tytanów

Clash of the Titans
6,3 125 267
ocen
6,3 10 1 125267
4,3 13
ocen krytyków
Starcie tytanów
powrót do forum filmu Starcie tytanów

ze "ktos" tu zapomnial, ze to jest film SF, a nie na faktach (",) a jak na film SF to moim zdaniem bardzo dobry 8/10

fari

Post były sensowny gdyby zmienić "SF" na "Fantasy".
Science Fiction jest bardziej o przyszłości/podróżach w czasie/kosmosie/ogólnie coś o nauce. Ten film z pewnością taki nie jest.

ocenił(a) film na 8
donmaslanoz14

czepiasz sie szczegolow.. no ale masz racje zmieniam na "fantasy"

fari

Bo ja wiem, czy takie szczegóły...

fari

To nie są szczegóły, a ty się lepiej doucz chłopie.

fari

Popieram, rozpatrując w kategorii rozrywka-fantastyka, naprawdę dobry. Nie jestem wielką fanką gatunku, obejrzałam ze względu na Madsa Mikkelsena i nie zawiodłam się.

ocenił(a) film na 7
fari

Ten film ma ogromny plus. Nie interesuje mnie to czy ktoś mnie będzie uważał za rasistę czy nie, ale to że wszyscy bohaterowie i bogowie są biali to właściwa postawa reżysera. Czarny Hefajstos w "Percy'm Jacksonie", albo czarny Heimdall (to to już jakiś koszmar, nordycki bóg murzynem) w "Thorze" to jakaś paranoicznie chora polityczna poprawność.

ocenił(a) film na 7
Sanderus

Dla każdego myślącego człowieka ma to małe znaczenie. Dla mnie aktor może być nawet zielony aby dobrze zagrał. To nie jest chora poprawność polityczna. Na świecie nie tylko są biali aktorzy.

ocenił(a) film na 9
fari

najbardziej w filmie podobał mi sie kraken zaluje ze nie bylem w kinie ocena 8/10

ocenił(a) film na 6
fari

Ja dałem jednak tylko 6 bo pierwsze 45-60 minut momentami "bardzo drewniane". Ale film jednak jest wyjątkowy (mało jest takich filmów w mitologii) no i efekty naprawdę są niezłe. Do tego Ralph Finnes z zawsze smutnymi oczami... :-)

ocenił(a) film na 9
fari

Mi się film bardzo podobał właśnie dlatego że nie jest odbiciem mitów no i muzyka super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones