PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320844}

Stare, ale jare

Kickin' It Old Skool
5,6 738
ocen
5,6 10 1 738
Stare, ale jare
powrót do forum filmu Stare, ale jare

świetna muzyka, pomysł tez ale wykonanie o wiele gorsze niż sie spodziewałem. Kurczę, napaliłem się na ten film nieziemsko, z racji mojej fascynacji breakdancem. Tymczasem film leci schematem, że aż źle się robi człowiekowi. Wątek miłosny STRASZNY!! Okropne wręcz....

Również powrót gł. bohatera do świata żywych kiepściutki. Zaledwie kilka śmiesznych scen, a przecież pomsył można było rozwinąc do prześmiesznej komedii.
Samego tańca również jak na lekarstwo. Końcówka powinna to zrekompensowac, ale... cóż... poleciłbym twórcom obejrzec relacje Z Battle Of The Year. Tam jest prawdziwy breakdance. Nie mówie, że w tym filmie nie było kilku świetnych B'boyów (chociażby gł. przeciwnik na scenie naszych bohaterów. Koleś wymiatał. Ale większośc... tragedia. A zaznaczyc nalezy, że ten cały Kip powiedział, że to konkurs dla najlepszych ekip na świecie. Poza tym, jeśli rzeczywiście, to jakie szanse mieli by nasi bohaterowie. Na Boga, 30-parolatkowie! Średnie to wszystko. Gdyby nie kilka śmiesznych scen, to w ogóle żałowałbym straconego czasu.
Aha! Jeszcze jedno. Otóż chciałem napisac, że fajnie aktorzy się spisali. I rzeczywiscie. Poza głównym bohaterem! Koleś mnie w ogóle nie śmieszył. Irytował wręcz. Strzelał tylko głupie miny i nic więcej.
Natomiast reszta spoko. Rodzice bohatera i reszta ekipy, no i ładniutka dziewczyna. Nawet Kip wydal mi się bardzo ciekawą postacią!

Szkoda, że nie wyszedł ten film twórcom. Temat świetny, niestety tutaj naciągnięty poza granice. Kompletnie spieprzony wątek miłosny i inne wyżej wymienione. Muzyka natomiat świetna :)

pzdr.

WojtaSz

I właśnie przeczytałem, że koleś, który grał rolę gł. bohatera ma 37 lat. TYYYYYYYYLU B'boyów jest na świecie, którzy na pewno potrafią grac przed kamerą, a oni wzięli 37 latka. ;/ ;/ ;/ Nie czaje...

ocenił(a) film na 5
WojtaSz

wg mnie nie było tak źle. oczywiście, potwierdzam, sam pomysł zasługuje na lepsze wykonanie. jest tyle możliwości na rozwinięcie tego wątku, a tu musieli tak spaprać. tancerze także mnie rozczarowali- nie było fatalnie, jednak świat daje dużo większe możliwości. film ogólnie przewidywalny, mnie jednak na swój sposób rozbawił i dałam się wciągnąć. a tak poza tym nie miałam zielonego pojęcia o czym będzie film, więc nie miałam wcześniej czasu na jakieś rozmyślania i oczekiwania^^
podsumowując, głupkowata komedia dla niewymagających, która przy odrobinie chęci może mocno rozbawić, plus świetna muzyka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones