PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429713}

Stare wygi

Old Dogs
6,3 29 247
ocen
6,3 10 1 29247
4,0 3
oceny krytyków
Stare wygi
powrót do forum filmu Stare wygi

Co za syf

ocenił(a) film na 3

Ostatnio coraz częściej nie można polegać na ocenach w filmweb, dotychczas rzadko byłem zawiedziony filmami z oceną powyżej 7. Z nudów wybraem się na stare wygi - film durnowaty, mało śmieszny, skierowany do amerykańskiej widowni z ilorazem IQ poniżej 80. W całym filmie były moze ze dwie śmieszne sceny, nędznej fabuły nie uratowały nazwiska dwóch skądinad bardzo dobrych aktorów. Reżyser najwidoczniej stwierdził że oni sami pociągną film, a on nie musi sie wobec tego wysilać, efekt - Travolta i Wiliams sprawiają wrażenie jakby czuli się zagubieni i nie bardzo wiedzieli co właściwie tam robią.

aleqs

musze sie całkowicie zgodzić. Ten film to nieporozumienie.

ocenił(a) film na 8
aleqs

Nie zgodzę się z tą opinią. Film jest bardzo śmieszny więc nie dajcie sobie wcisnąć kitu - no chyba, że jesteście sztywniakami z IQ powyżej 220 ;)Ode mnie 9/10 bo dawno nie było filmu na którym widziałem jak cała sala płacze ze śmiechu a ja mało się nie udusiłem

vortex1984

9/10???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????


Oglądałeś kiedyś jakiś inny film?

ocenił(a) film na 8
rafamalk

Nie przeżywaj. Napewno na żdanym nie śmiałem się tak jak na tym i za to wysoka ocena. Film jest po to zeby widza zrelaksować i wprowadzić w dobry nastrój - w dupie mam czy travolta dostał maline, tudziez rezyser - smiałem się do rozpuku i wyszedłem z kina w swietnym nastroju - i o to chodzi.

vortex1984

no ok. O gustach sie nie dyskutuje. Cieszę się, ze film Tobie sie podobał i że tak Cie rozbawil. Ja poszedłem do kina całkowicie spontanicznie, i akurat o tej porze grali tylko Stare Wygi. Wrazenia mam zupełnie inne. Przewidywalny, gra aktorska jakby na sile, jedna czy dwie sytuacje moze lekko zabawne. Dla mnie gniot

dewille

Mam pytanie, bo też na filmwebie ostatnio sie bardzo zawiodłem idąć na Nine i Sherlocka ( szkoda kasy na kino tak w skrócie ) , dlatego prosiłbym osoby oceniające negatywnie o opinie ( o ile oglądaliście ) o filmach : Odlot, G-Force, Opowieść wigilijna, Narzeczony mimo woli, jak oceniacie to będę miał sensowne porównanie ;) Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones