PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429713}

Stare wygi

Old Dogs
6,3 29 247
ocen
6,3 10 1 29247
4,0 3
oceny krytyków
Stare wygi
powrót do forum filmu Stare wygi

Jak na razie może dzierżyć ten tytuł (zobaczymy jaki bzdet ją zdetronizuje)
Tak przygłupiego, poprawnego i rodzinnego (w tym pejoratywnym znaczeniu) filmu dawno nie oglądałem.
Jak tak dalej pójdzie to Travolta i Wiliams będą niedługo występować w reklamach szprot z olejem, bo już żaden szanujący się reżyser ich nie zaangażuje.
Ja osobiście nie wiem czy mam ochotę na te szproty jak to właśnie oni mi je zareklamują...

ocenił(a) film na 2
Mr_Frost

Spodziewałem się tego, ze film może być słaby. Niestety nie myślałem, że to będzie jeden z gorszych filmów jakie kiedykolwiek widziałem. Niestety muszę dać 2.

ocenił(a) film na 4
Heisen

Robin Williams to jeden z moich ulubionych aktorów aż żal mi było patrzeć na tę jego rolę w tym filmie...szkoda że na stare lata gra w takich ruinach..Natomiast Travolta nie nadaje się kompletnie do tego typu filmów nie potrafi odegrać aktora komediowego gdyż charakterem nie jest do takiego czegoś predysponowany...wychodzi to baardzo sztucznie.Dodam że film jest tak sztampowo familijny że w większości momentach czułem zażenowanie oglądając go...4/10...

ocenił(a) film na 9
Mr_Frost

Ale wy pieprzycie głupoty to po prostu masakra... Komedia ma bawić i tak jest w tym przypadku. Jeśli brakowało wam bóg wie jak zbudowanych dialogów i scen na którymi należy dumać po 30 minut to zacznijcie oglądać kino ambitniejsze i filmy typu "Biała wstążka".

Czasami,żałuję,że jest wolność słowa ...

ocenił(a) film na 4
Neo_

Gdyby to była komedia na poziomie dalibyśmy wyższe noty i zachwalali ale nie jest więc dostaje takie jak widać,mało dla ciebie zrozumiałe to jest??..Widocznie w twoim przypadku twój mózg nie rozwinął jeszcze podstaw logicznego myślenia.Proponuje konsultacje z dobrym specjalistą bo tak być nie może.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones