PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9765}

Starsza pani znika

The Lady Vanishes
7,4 10 274
oceny
7,4 10 1 10274
7,9 12
ocen krytyków
Starsza pani znika
powrót do forum filmu Starsza pani znika

minus troche przydlugi wstep akcja na donre rozpoczyna sie gdzies od 30-35 minuty ale pozatym film bardzo dobry

ocenił(a) film na 7
sincity

I jeszcze jeden moment, gdy Charter grany przez Basil Radford został postrzelony w rękę, nawet się nie skrzywił.

Ale cała reszta zachwycająca ;)

ocenił(a) film na 9
moniaL

bo jako typowy anglik nie okazuje emocji :D

użytkownik usunięty
naomi7_87

10/10..... nie ośmieszaj się

ocenił(a) film na 8
sincity

Przez 1/3 filmu wstęp - przedstawienie bohaterów i zapoznanie z sytuacją. Ani chwilę się nie nudziłem przez pierwsze pół godziny ani później. Rewelacja 9/10

ocenił(a) film na 7
sincity

Zgadzam się, film bardzo dobry chociaż początki nużące, bo mało się tam dzieje, a nie wprowadza to za wiele do fabuły. Za to rozwój akcji, wkręcanie bohaterce chorób psychicznych i różne poszlaki, które zaraz się zacierają są wspaniałe. Scena z kieliszkami fenomenalna. No i zakończenie i bardzo dobre moim zdaniem.

Trochę sztuczności zwłaszcza w akcji na zwrotnicy odbiera trochę powagi temu filmowi (a przecież można tam wprowadzić silne emocje), za to cała intryga, pomysł i kreacji postaci są bardzo bardzo dobre.

ocenił(a) film na 8
sincity

Wstępu nie odebrałem jako minus. Bardziej zawiodło mnie zakończenie - takie zbyt oczywiste...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones