PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467340}

Stary, kocham cię

I Love You, Man
6,4 28 417
ocen
6,4 10 1 28417
6,3 9
ocen krytyków
Stary, kocham cię
powrót do forum filmu Stary, kocham cię

Świetne odważne żarty, bez lukrowania, śmieszą nie tylko główni bohaterzy, ale i aktorzy dalszego planu. Cała sala się śmiała co chwilę, więc zarzuty że film jest nudny pochodzą pewnie od bardzo smutnych kolesi...

ocenił(a) film na 6
siLk_2

Komedia filmu bym nie nazwa, gagow bylo b. malo ale film przyjemnie sie ogladalo - gatunek filmu to film, nie komedia

ocenił(a) film na 7
D1RT

Jak to nie była komedia to się kolego/koleżanko nie odzywaj...

ocenił(a) film na 8
siLk_2

ja też uwazam ze film był świetny :) teskty super, aktorzy bardzo fajnie odegrali swoje role. Polecam :)

ocenił(a) film na 9
kasieenka

Pierwszorzędna komedia ostatnich lat, nikt się nie zawiedzie.

ocenił(a) film na 9
Bobey

moim zdaniem była to bardzo bardzo przyzwoita komedia. Dobra gra aktorów, teksty i to jest właśnie sposób na ZABICIE NUDY!! myśle ze ocena 9/10 jest całkowicie zasłużona

ocenił(a) film na 9
weeronika

pozdrawiam wszystkich fanów Jasona Segela-Sydneya.. Ja znam go głownie ze wspaniałej roli Marshala z How I Met Your Mother, czyli dosłownie boskiego serialu komediowego!!!!!!! Ale także w takiej komedii potrafił zagrać, dlatego brawo :D

ocenił(a) film na 7
siLk_2

Zobaczcie Kac Vegas bedziecie wiedzieli co to są Świetne żarty. A film "I love you, man" nie zasługuje na na taką srednią.

ocenił(a) film na 7
devilrtp

jest demokracja kolego, ja np. uważam że na swoją średnią nie zasługują Zmierzch i Transformes i co z tego?

siLk_2

Ja uważam, że film ten zasługuje na miano komedii i to nawet całkiem dobrej. Przyznam się, ze idąc na niego myślałam że będzie kolejna idiotyczna farsa a nie film, dla głupich amerykańskich nastolatków. A tu się miło zaskoczyłam :) Polecam!!! Chociaż osobiście dałabym 8/10 :)

ocenił(a) film na 1
siLk_2

hmmm to zdaje się że jestem bardzo smutnym kolesiem ;)
Film mi się nie podobał, niestety te wspaniałe i bardzo śmieszne teksty o których piszecie chyba w mojej wersji się nie pojawiły, Nic kompletnie nic mnie nie rozśmieszyło, bo co może śmieszyć??? Chyba nie ciągłe powtarzanie "meeeen" czy "duuuud"
1/10 - bo zera nie można

siLk_2

Przez pierwszą połowę film jest nudny/żenujący, potem już tylko nudny i bez sensu. Uśmiechnąłem (nie śmiałem) się może z dwa razy. Szkoda czasu. Niech Ci, co dają 9/10 wymienią mi tu konkretne momenty, w których widać, że film jest coś warty, bo ja takich nie dostrzegłem ani w detalach ani w całości.

elwieczor

Popieram ałożyciela tematu ;] great movie !

użytkownik usunięty
siLk_2

Film może i fajny ale nie przesadzajmy, szału nie ma! Moim zdaniem to 6/10 chodź może tylko na 5 zasługuje. Kac Vegas zdecydowanie lepsze.

ocenił(a) film na 5

Parę dni temu oglądałem Kac Vegas, a z tego co tu piszecie, "Stary, kocham cię" to produkcja dwie półki niżej- szkoda kasy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones