PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467340}

Stary, kocham cię

I Love You, Man
6,4 28 417
ocen
6,4 10 1 28417
6,3 9
ocen krytyków
Stary, kocham cię
powrót do forum filmu Stary, kocham cię

nie broni się ....

ocenił(a) film na 4

plusy : interesujący temat, nie głupa komedia, osobę ogladającą interesują losy głównego bohatera
minusy : brak polotu , pomimo 104 min film wydaje się ciągnąć , zdecydowanie można było było w ciekawszy sposób przedstawić temat, mało inteligentnego humoru

ocenił(a) film na 8
kris_30

Sam sobie przeczysz:

plusy: interesujący temat, nie głupa komedia
minusy: mało inteligentnego humoru

Według mnie komedia trzyma poziom. Serdecznie wszystkim polecam.

Leszczyk

Jak dla mnie ten film to tragedia. To nie było śmieszne, nie było nawet żałosne, to było bezosobowe i nudne. Film o niczym, dialogi o niczym, niby śmieszne teksty o niczym... Nikomu NIE POLECAM. To był najgorszy film na jakim kiedykolwiek byłam w kinie.

ocenił(a) film na 8
Martie

Mi się film b. podobał, mimo, że nie przepadam za komediami, bo w zwyczaju są nudne i mało śmieszne. Takiego tematu filmu nie zaświadczyłem jeszcze w żadnym innym :). W dodatku do samego końca nie było wiadomo, jak zakończy się ta historia. Film na +.

emate91

Nie było wiadomo? Cały film był tak koszmarnie przewidywalny... Jakoś od połowy filmu można była się domyślić, jak się to skończy. A może i wcześniej?

kris_30

jak dla mnie baardzo fajna komedia. nie żałuję że na nią poszłam...
zresztą nikt z mojego seansu raczej nie żałuje, cała sala ryła ze śmiechu jak nie wiem xD. Zwłaszcza z Douga i, jak to określa filmweb, 'faceta z piskliwym głosem' (nie pamiętam jak się nazywał xD)
ogólnie polecam ... można się pośmiac. a o to chyba chodzi w takiej komedii. ; )

ocenił(a) film na 6
kris_30

Według mnie film jest łatwy i przyjemny, akurat żeby się pośmiać i zrelaksować. Nie oczekiwałam, że skłoni mnie do głębszych refleksji, bo gdyby tak było oznaczałoby to, że jestem naiwna. Btw, fajny wątek małżeństwa Dennis:) U mnie 6/10

ocenił(a) film na 2
kris_30

interesujący temat? film był beznadziejny i całkowicie NIEINTERESUJĄCY. może zaśmiałam się raz, czy dwa. Jakiś idiota szuka sobie przyjaciół i w końcu znajduje, koniec. Jaki w tym wszystkim jest sens? poza tym wydaje mi się, że przyjaciół się nie szuka, oni po prostu są. A nie umawiać się na jakieś randki z chłopakiem, żeby na siłę znaleźć sobie kumpla.. Niesamowicie irytujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones