PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34562}

Statek widmo

Ghost Ship
6,1 44 769
ocen
6,1 10 1 44769
3,8 4
oceny krytyków
Statek widmo
powrót do forum filmu Statek widmo

Tak wysoka ocena?!

ocenił(a) film na 2

Tak wysoka ocena oraz dość spora ilość pozytywnych komentarzy świadczą jedynie o tym, że większość użytkowników filmweb to młodzież około 12 roku życia albo polacy mają bardzo zły gust filmowy. Film niezwykle słaby. W owej produkcji nie dostrzegam nic strasznego, zero napięcia, przewidywalny i wtórny aż do bólu. Bardzo słaby scenariusz i kiepska reżyseria sprawiają, że ocena wynosi: 2/10

ocenił(a) film na 3
thomas_4

Zgadzam się z przedmówcą. Badziew bez sensu. Dałem 3 za niektóre teksty, np. fragment piosenki ze Statku Miłości ;)

ocenił(a) film na 3
Speed_4

Zgadza się. Nie dotrwałam do końca filmu, usnęłam już po godzinie :)

ocenił(a) film na 6
thomas_4

Tak samo mozna ocenic Ciebie dorosly czlwoieku, "iniemamocni" oceniles na 10 co moze swiadczyc o tym ze jestes "przedstawicielem mlodziezy ok. 12 roku zycia", a wiec wez te swoje marne komentarze oceniajace gusta innych uzytkownikow wsadzi w du... no wlasnie

użytkownik usunięty
bezskorny

Nie dziwię się, że kolega dał "Iniemamocnym" 10/10, bo to jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) film animowany, jaki do tej pory powstał. Nie pamiętam już, jaką ocenę mu wystawiłem (a nie chce mi się sprawdzać..), ale na pewno nie niższą niż 9/10. A jestem starym prykiem w porównaniu do "młodzież ok. 12 roku życia". Ale rozumiem - Twoje oburzenie było spowodowane wypowiedzią założyciela tematu i stąd parafrazowanie jego słów.
Mi również film się nie podobał jako całość. Nie wystawiam mu oceny, bo słabo go pamiętam (za wyjątkiem rewelacyjnej początkowej sceny przecinania ludzi).
Pozdro

thomas_4

Nie powinieneś tak pisać jeśli jesteś taką dorosłą i dojrzałą osobą. Powinieneś wiedzieć, że każdy ma inny gust i nie sposób wszystkim dogodzić tym samym.
Mnie się film całkiem podobał, aczkolwiek przysypiałem na nim. Nie z nudów, lecz ze zmęczenia. Także nie obejrzałem go do końca w pełnej świadomości, więc w taki oto sposób oceny wystawić nie mogę.

ocenił(a) film na 5
thomas_4

Hmm... jak dla mnie film zmarnował potencjał do połowy by no prawie przeciętny a potem co raz gorzej no a scena w której pokazali co się stało z wszystkimi pasażerami to chyba najidiotyczniejsze co mogli wymyślić wiec kiepsko a mogło być nawet zjadliwie.

ocenił(a) film na 8
Dieter

Sama niewiem dlaczego ale mam sentyment do tego filmu ;) Nie jest straszny ale bardzo mi przypadł do gustu

smallandalone

jak dla mnie to to komedia. najgorsza była pierwsza scena a potem jakoś poszło. na tej scenie z hakiem mało ze śmiechu nie padłam. nie nie. horror to to nie jest.

ocenił(a) film na 6
paczek93

Jasne boki zrywać! Ciekawe czy tak byś się śmiała, gdybyś to ty na nim wisiała...

I_am_a_Bad_Girl

nie wiem, nie umiem wyobrazić sobie takiej sytuacji, ale sorki, nie lubie horrorów i rzadko je oglądam, ale ten serio był śmieszny xD

ocenił(a) film na 7
thomas_4

buhaha rozbawila mnie Twoja wypowiedz :) Kazdy ma swój gust i ocenia film tak jak jemu pasuje :) Zreszta kazdy ma swoje kryteria oceny prawda?:> Np. ja patrze na gatunek filmu i potem wg tego oceniam fabułe efekty no i emocje jakie towarzysza przy tym filmie o ile takowe maja miejsce xD

Ja film ocenilem film na 8/10 z tego wzgledu ze ogladalem go 6lat temu (po premierze, bodajrze w czerwcu lub lipcu) u kuzynki i wtedy wywarl na mnie mocne wrazenie :P Niedawno lecial w tv to ponownie ogladalem i zapewne obejrzalbym znow xD Jednak jakbym dzisiaj go pierwszy raz obejrzal to pewnie dalbym ocene miedzy 6 a 7 :P Bo na dzisiejsze czasy to ten film sie chowa :P

ocenił(a) film na 9
thomas_4

no nie tylko bez takich uwag.

lubie horrory z klasa i fajnie nakrecone (z jajem) a ten do takich nalezal. dalem 9 punktow bo film bardzo mi sie podobal i ogolnie w/g mnie rewelacja w swojej kategorii (tak jak i "House on Haunted Hill" i "Thirteen Ghost").
mnie film trzymal w napieciu i byl bardzo ciekawy (w przeciwienstwie do Alone in the Dark 2, itp.)

Wogole uwielbiam wiekszosc horrorow (duzo remake'ow) z wytworni Dark Castle Entertainment :)

ocenił(a) film na 10
thomas_4

a widzisz. mimo to film ma dosc wysoka ocene:)
co oznacza ze ile ludzi tyle gustów...
mnie osobiscie sie on srednio podobal i co zeby nie zepsuc jego sredniej nie oddam glosu:)
hehe:)
pzdr:)

ocenił(a) film na 5
thomas_4

Oglądałem go jakoś w okolicach premiery (czyli jako 15 latek tak swoją drogą), a scenę z liną pamiętam do dziś, takie wrażenie na mnie wywarła (nie zdarzyło się to nigdy wcześniej ani później w przypadku horrorów).

Teraz oglądałem krótki fragment i kiepsko, poza wspomnianą sceną. Tak więc 5/10, sugerując się opisem - OK. A Ty się tak nie bulwersuj ;)

thomas_4

bo rozumiem thomasie ze ty jestes niezwykle wybitnym krytykiem filmowym i twoj gust jest zdecydowanie "lepszy" od innych, dla mnie to ty zwykly frajer i pajac jestes, a twoj komentarz nie swiadczy o niczym poza ograniczonym do cna umysle jaki posiadasz....

konrad7005

Człowieku weź się tak nie napinaj bo coś ci pęknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones