PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34562}

Statek widmo

Ghost Ship
6,1 44 756
ocen
6,1 10 1 44756
3,8 4
oceny krytyków
Statek widmo
powrót do forum filmu Statek widmo

jak miałam 11 lat i to oglądałam to wydawało mi się straszne a po scenie z liną spac nie
mogłam hah xD a teraz po latach obejrzałam to miałam niezły ubaw :D

ocenił(a) film na 3
ladylola

Miałam podobną sytuacje. Jako mała dziewczynka oglądałam to z tatą i strasznie się bałam i jak ostatnio ten film leciał na TVN tak strasznie polecałam go mojej koleżance. W końcu oglądałyśmy razem i cały czas się ze mnie śmiała że tak zachwalałam ten film. Do dzisiaj się ze mnie śmiejemy...

ocenił(a) film na 10
ladylola

U mnie całą 'straszność' zepsuła właśnie przyjaciółka, która (kiedy było zbliżenie na linkę przecinającą pasażerów) stwierdziła wesoło "oo! truskawki!!!" Do dzisiaj mamy niezły ubaw :D

ocenił(a) film na 7
ladylola

Też oglądałem jako dziecko i wtedy mi się podobał. Aktualnie 2 raz nie oglądałem. Zasłużone 7 za wspomnienia :D

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
ladylola

Scena z liną dobra :P nie wiem jak teraz ale kiedyś się jej bałem xd wgl tego filmu xd

ladylola

Dokładnie, miałam tak samo! Właśnie obejrzałam to na TVN7 i zastanawiam się czemu kiedyś tak bałam się tego filmu ;D Szczególnie sceny z przepoławianiem ludzi na pół haha

ocenił(a) film na 8
ladylola

Zgadzam się! Ja miałam dziewięć lat gdy to obejrzałam, ta scena z linami, jak dziewczynka tańczy z facetem, a potem bach, przeraziłam się ale teraz jako szesnastolatka - nudzi mnie to, nic specjalnego ale ogólnie film nie jest zły...

użytkownik usunięty
martamk4

Noo w dzieciństwie wydawał się bardzo straszny, ostatnio sobie o nim przypomniałem i też obejrzałem i ... średni, ale i tak za wspomnienia z nim związane i w sumie ciekawy klimat 7+ ;)

ladylola

Hie hie, ja go oglądałam w wieku 10 lat. Wystraszył mnie hak spadający na linie i wbijający się pod szczękę tej piosenkarki (chyba, nie pamiętam). Teraz go już nie oglądam, ale myślę, że jeśli rodzice pozwolili mi go obejrzeć w wieku lat 10, to raczej nie był zbyt okropnym i przerażającym filmem. No i wtedy też nie byłam jakoś przestraszona, choć może jakieś wrażenie na mnie zrobił :D

Aylla

zlot 20letnich gimbusow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones