PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211366}
6,0 24 437
ocen
6,0 10 1 24437
Stay Alive
powrót do forum filmu Stay Alive

Stay Alive jest dobry lecz nie znakomitym filmem. Uwielbiam go za to iz trzyma klimat owej gry i opowiada o wirtualnej grze ktora przenika w rzeczywistosc Podobaja mi sie w nim sceny gdy aktorzy wceilajacy sie w swe postaci ukazani w sweicie wirtualnym podczas gry Ten zabieg jest czyms nowym i jak dla mnei znakomitym. Historia Ksieznej batory pokazanej jak zabija w grze a nastepnie w rzeczywistosci jest jak dla mnie najlepsza scena Ten film zafascynowal mnei i chcialbym doczekac jego kontynuacji badz filmow o podobnej tematyce. SA nie jest idelaem (8/10 wg w glownej mierze za klimat) dlatego chcialbym duzo lepszy horror badz thlirrer w tej tematyce. Moze podsuniecie mi jakies tytuly?

ocenił(a) film na 2
Speedway

Moim zdaniem nie powinno się tego filmu w ogóle klasyfikować do horroru, bo poziom napięcia jest w nim równy poziomowi jakiejś hollywoodzkiej przygodówki dla nastolatków ;]
Pomysł, owszem, oryginalny, bo coś takiego raczej nigdy wcześniej się nie pojawiło. Ale czy wszystkie oryginalne pomysły są dobre?
Ten mógłby być, gdyby dobrano jakichś bardziej przekonujących aktorów, gdyby sceny z założenia mające straszyć były mniej... Przewidywalne, oklepane, 1000 razy wcześniej użyte w innych produkcjach?
Rzecz bardzo dla horrorów ważna - efekty specjalne. Może i są tu zaawansowane, ale cały czas pojawia się irytujące wrażenie sztuczności.

Polecam wyłącznie na wyjątkooooooowo nudne wieczory. I to tylko w wypadku gdy uzbrojonym się jest w swoją wesołą kompanię z gimnazjum i kilka puszek piwa ;]

kizoku

"wesołą kompanię z gimnazjum"

haha dokładnie, tylko w takim towarzystwie można oglądać ten film ;]

ocenił(a) film na 3
Speedway

Nie oglądałem jeszcze 'Stay alive', ale z tego co czytam to przypomina trochę 'www.strach'.

Speedway

http://www.filmweb.pl/film/Hellraiser+Hellworld.com-2005-133594

Ale trzeba zobaczyć wszystkie 7 części Hellraisera, nie tylko tą jedną :)

ocenił(a) film na 7
Speedway

cos podobnego.. to np. http://www.filmweb.pl/film/Uciec+przeznaczeniu-2009-378067
nie jest oparte na grze wirtualnej ale " planszowej", przegrana to śmierc jednego z graczy, mi sie całkiem podobal film...<:>

Mischa333

Jumanji :)

ocenił(a) film na 7
kamiledi15

no tez dobry film..:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones