PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693978}

Step Up: All In

Step Up All In
6,6 31 533
oceny
6,6 10 1 31533
5,3 3
oceny krytyków
Step Up: All In
powrót do forum filmu Step Up: All In

mam pytanko, z trailera wynika iż Briana Evigan i Ryan Guzman będą "sparowani". wie ktoś coś
więcej w tym temacie?? czyli wynika iż wielkie miłości z poprzednich cześci Briana Evigan i Robert
Hoffman oraz Kathryn McCormick i Ryan Guzman poszły się jeb** ?? szczerze mówiąc jakoś
zniesmaczyło mnie to, że zawsze, w każdej cześci główni bohaterowie muszą być parą, a teraz
nagle robią 5 część i znowu główni bohaterowie muszą się w sobie zakochać i nieważne jest to, że
w poprzednich częściach byli tak bardzo zakochani w kimś innym.

maaajenka

Tak to jest cholernie nie sprawiedliwe :(

maaajenka

Mi też to nie pasuje

maaajenka

Widziałam tylko dwie pierwsze części, bo wyrosłam już z takich filmów i szczerze, to też mnie to zniesmaczyło, że Andie jest z kimś innym, a nie z Chase...Nie wiem po co oni nadal robią te części, jak są o tym samym. Ok taniec i muzyka są fajne, ale mogliby przewidzieć, że niektórych fanów, to zrazi, że dwie pary zostały rozbite i stworzona z nich inna.

maaajenka

Też liczyłam, że skoro w tej części jest Andie i Sean to będą również ich drugie połówki. Szczerze mówiąc nie lubię czegoś takiego w filmach. W 4 części Sean wielce walczył o Emily, a ona o niego, a teraz kicha? Taki sam zabieg zrobili w 3 i 4 części "Na ostrzu" :/ i w "Speed 2"... w "Miss Agent 2" chyba też o ile kojarzę bo lata temu to oglądałam. Ogląda człowiek film, kibicuje kiełkującemu uczuciu, w następnej części ma nadzieję na rozwój sytuacji, a tu robią jakiś misz-masz i uwierz tu człowieku w miłość po grób:P Dobrze, że chociaż wygląda na to, iż Moose i Camille nadal są razem.
Ciekawa jestem jak w tym wszystkim będzie z tańcem, bo wygląda na to, że będzie więcej show niż samego tańca oraz jak wypadnie Iza Miko, bo jak pierwszy raz zobaczyłam jej stylizację, to myślałam, że babka się z "Igrzysk śmierci" z tą stylówą urwała ;)

Lili89

Również mam takie zdanie.
W ,,Miss Agent 2'' Gracie nie jest z Ericem pomimo tego, jak walczyli o tą miłość. To samo w ,,Na ostrzu''- wielkie zakochanie, wielki koniec. Tutaj to samo- Sean już nie z Emily, Andy już nie z Chasem, więc... SPARUJMY ICH.
Kocham takie podejście

Ventum

A w ewentualnej kolejnej części niech Moose zakocha się w Andy, A Sean w Camille :P

Lili89

Robi nam się kolejna ,,Moda na sukces''...

ocenił(a) film na 10
Ventum

Dokładnie :(

ocenił(a) film na 7
maaajenka

We filmie jest to wyjaśnione.

matrix142

W jaki sposób? :P Walnij spoilerkiem :>

ocenił(a) film na 7
Artemisek

Napiszę Ci we wiadomości żeby innym nie spoilerować.

ocenił(a) film na 7
matrix142

Mi też napisz jak możesz.

matrix142

i mi!

ocenił(a) film na 6
weronika_hejabanana

To ja też poproszę ;)

ocenił(a) film na 6
tekla84

podbijam!

Dsquare

Ja również! ;)

madd19

ja również poproszę :)

ocenił(a) film na 6
majus1989

ja tez poprosze.

ocenił(a) film na 7
maaajenka

ja też poproszę

ocenił(a) film na 6
matrix142

Dzięki za wiadomość .;)

użytkownik usunięty
tekla84

Ja również poproszę

tekla84

Jak wszyscy chcą wiedzieć to ja też poproszę o wyjaśnienie :)

matrix142

To ja grzecznie również poproszę :)

Effy_skins

mogę też prosić o wyjaśnienie? :D

ocenił(a) film na 6
matrix142

szczerze to lepiej by było tu napisać;)

matrix142

Proszę o wyjaśnienie :-)

ocenił(a) film na 7
elena3

Emilly pojechała w tournee przez co zerwała z Seanem, a Andie i Chase pojechali w dwie różne trasy i ich związek nie przetrwał na odległość.

matrix142

Trochę to naciągane...Dzięki za odpowiedź.

ocenił(a) film na 6
elena3

tzn niby z życia wzięte, bo takie sytuacje się zdarzają. Ale jednak jak się ogląda jakiś film, jest wykreowana główna para, uczucie między nimi a do tego miłość do tańca, to człowiek tak wierzy w to idealne uczucie i związek, a tu tak widzów załatwić;/

matrix142

Ten temat jest oznaczony jako spoiler, więc spokojnie możesz tutaj napisać. Kto nie chce wiedzieć, to nie będzie wchodził, a mnie to też bardzo ciekawi.

matrix142

i mnie!

ocenił(a) film na 10
matrix142

Mi też napisz

maaajenka

Ojej to straszne, ja chyba tego filmu nie będę oglądał, bo mimo, że powinien być o tańcu, to dla mnie główny wątek miłosny tych par jest nie do przyjęcia. Ogłaszam bunt i foch!

ocenił(a) film na 6
forzamilan1

bunt i foch, popieram zdecydowanie;)

forzamilan1

Nie jest tak źle! Mi tam oni się podobają razem, choć lubiłam i Chase'a, i Emily.

ocenił(a) film na 9
forzamilan1

Wcale to nie jest strasznie, a w tym filmie wątek miłosny jest akurat mało rozwinięty.
Uwaga spoiler:
Mnie się ta część podobała bo w nie jako jednej pokazali, że dla tych ludzi liczy się taniec, czyli coś co kochają, a nie wygrana... Główne postaci pocałowały się w finałowej scenie, w ostatnich minutach filmu, wcześniej było napięcie, ale nie było to typowe zakochanie głównych bohaterów moim zdaniem.
Wciąż uważam, że to bardzo dobra część :)

ocenił(a) film na 7
forzamilan1

Serio? Stroicie fochy bo wzieli najlepszych tancerzy z poprzednich czesci.. a glowna parke stworzyli ppprzez rozdzielenie dwoch innych par? Litosci! To nie o to chodzi w tym filmie!
Mnie tam i Chace i Emily denerwowali i byli jednymi z gorszych tancerzy. Nie bede tesknila za nimi. I nawet ciesze sie bo Sean i Andie zaslugiaali na kogos lepszego

Dla mnie Step Upy to filmy o tancu, muzyce, pasji... ja sama mam dwie lewe nogi wiec moge podziwiac niesamowitych tancerzy dla ktorych to jest cale zycie. Watek milosny w tych filmach nie jst wazny.. przeciez schemat sie powtarza od 4filmow.
Fabularnie sie roznia, a kazda kolejna czesc coraz bardzie zadziwia choreografia. 4 wymiotla.... z 1nka sentyment i najlepsza fabularnie...
Z niiecierpliwoscia czekam na 5 az wyjdzie na dvd by moc spokojnie obejrzec w domu. Jakos nie lubie ogladac tanecznych w kinie.

maaajenka

Kurczę, nie mam zamiaru już tego oglądać. Najlepsze i najbardziej zapadające w pamięć były tylko 1 i 2a reszta jest tworzona na siłę... coraz bardzie niszczą i zacierają dobre wspomnienia o 1 i 2. Do tego teraz zaczęli rozbijać pa-ringi... co to to NIE!!!!

ocenił(a) film na 6
DaGaaaa_1714

a oglądałaś 4??

maaajenka

3 i 4 oglądałam i powiem krótko, nawet nie pamiętam o czym były, więc podsumowując - zwyczajna strata czasu na taki film.

ocenił(a) film na 6
DaGaaaa_1714

aha, aha. No mi 3 część się nie podobała, ale 4 tak. No jednak coś w tym jest, bo ja też najlepiej pamiętam 1 cześć.

ocenił(a) film na 3
maaajenka

4 część była moją ulubioną min. ze względu na to, że główni bohaterowie byli w sobie zakochani. 5 część popsuła wszystko.

ocenił(a) film na 6
patryszia_fw

właściwie w każdej części glównych bohaterów łączy jakieś uczucie, miłość itd. a Tu 5 część;/

maaajenka

Nie oglądałam jeszcze tego filmu, ale skoro rozdzielili Andy i Chase'a to strzelam za to wielkiego focha :P

ocenił(a) film na 6
Martitta_4

haha, zdecydowanie tak;)

ocenił(a) film na 10
maaajenka

Ja też powinni dać wszystkich tanerzy i zostawić ich miłosci w spokoju a nie rozpie*rdol itp.
Przecież nikt by sie nie obraził za to że nie będzie nowych miłości
Można było przecież rozwinąć ich miłości

ocenił(a) film na 9
Cupcake_Monster2001

Jak dla mnie samo zycie. Jak potrafi sława,rozbić związek jak każde w innym miejscu ma występy taneczne.że z czasem ta miłość zanika jak się ludzie nie widuja.i tak samo w życiu jak i w filmie.

ocenił(a) film na 6
maaajenka

Bo w życiu każdy tzw. związek trwa do samej śmierci, tak? To normalne, że ludzie się rozstają, więc dlaczego tu nie mogą?

ocenił(a) film na 6
maaajenka

a w szczególności że w filmie mają po 16 lat więc szczególnie te ich miłości raczej na pewno nie będą do końca życia, więc myślę, że to że zakochują się ponownie jest stanowczo normalne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones