PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603776}

Step Up 4 Revolution

Step Up Revolution
7,0 57 651
ocen
7,0 10 1 57651
5,2 4
oceny krytyków
Step Up 4 Revolution
powrót do forum filmu Step Up 4 Revolution

Fabuła trochę głupawa, ale przecież nie o to chodzi. Moim zdaniem - jeśli oceniać poziom choreografii - ten step up jest najlepszy ze wszystkich czterech, i w końcu wzięli naprawdę dobrą tancerkę. A muzyka... boska, nie można siedzieć na tyłku podczas oglądania... i ten remix Radiohead... Polecam!

ocenił(a) film na 8
biver7

zgadzam się. Oglądałam wszystkie części Step up, 3 podobała mi się najmniej i zniechęciła mnie do obejrzenia 4. Jednak dzisiaj postanowiłam się przełamać i byłam baaardzo miło zaskoczona. Fantastyczne układy, te całe wydarzenia, super, w super miejscach, zaskakujące i naprawdę dobre. Muzyka też fantastyczna. No i fabuła nie była taka zła, można to spokojnie było obejrzeć i nie raziło. Chociaż zdziwiło mnie zachowanie pod koniec filmu przyjaciela glównego bohatera, no ale musiał być jakiś zwrot akcji;) Film naprawdę polecam.

ocenił(a) film na 8
maaajenka

mam podobne odczucia a propos trójki. Jest to część najsłabsza. zwłaszcza pod względem choreografii. Wprawdzie jest kilka ruchów godnych zapamiętania, ale, jak na street dance układy są kiepskie, a laska tańczy niemrawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones