PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603776}

Step Up 4 Revolution

Step Up Revolution
7,0 57 651
ocen
7,0 10 1 57651
5,2 4
oceny krytyków
Step Up 4 Revolution
powrót do forum filmu Step Up 4 Revolution

Czy przypomina wam aktorów (albo scenę) z 50 twarzy Greya/ Ciemniejsza strona Greya? Obejrzałam te filmy tak trzy po trzy, bo strasznie bardzo mi się nie podobały (niemoralne i brutalne), ale jak oglądałam po raz kolejny (już 10) ten genialny film Step Up 4 Revolution to zauważyłam, że w scenie gdzie Emily zaczyna tańczyć na stole w restauracji z Seanem (i innymi mężczyznami) mają maski na twarzy, które łudząco podobne były w którejś części serii Greya.
I tak przypominając sobie sceny z tych dwóch filmów, jednocześnie oglądając Step Up 4 doszłam do wniosku, że nawet Step Up jest po stokroć lepszy od Greya (mniejsza o to, że uwielbiam filmy taneczne), bo jest bez brutalności, nie jest niemoralne, a jest miłość, taniec, zmysłowość i szacunek. Nic dodać nic ująć, po prostu jest w 100% super. Sama chciałabym potrafić tak tańczyć jak oni, ale gdzie tam.. w wieku 20 lat już się nie nauczę tańczyć :/ .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones