PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594357}

Strażnicy Galaktyki

Guardians of the Galaxy
7,5 251 014
ocen
7,5 10 1 251014
6,9 44
oceny krytyków
Strażnicy Galaktyki
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki

Ha! Bałam się że to połączenie Avengersów z Jupiterem, a ten film jest świetny. Sympatyczny humor, ciekawe sceny akcji, barwne postacie i dobre efekty specjalne. Wyróżnia się tym czymś od reszty, nie wiem co to jest ale film nie jest mdły i płaczliwy i dlatego bardzo dobrze bawiłam się na nim

ocenił(a) film na 9
birdwoman

Jak to może miec cos wspólnego z Jupiterem skoro to jest na podstawie komiksów Marvela?

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Jupiter mi zapadł w pamięci bardzo źle, i patrząc na ostatnie kino SF rodem z Ameryki bałam się że Strażnicy będą równie cienkie.
Marvel robi raz dobre raz bardzo kiepskie filmy, i momentami trzeba mieć dużo cierpliwości do obejrzenia kolejnej części. Pierwsze części Avengersów i Thor były rewelacyjne, następne pozostawiły niesmak dlatego była niechętnie nastawiona do Strażników. Też w pamięci mam Punisher i GhostRider :-/ Ale jak widać, warto oglądać i się nie zniechęcać.

ocenił(a) film na 9
birdwoman

Punisher i Ghost Rider były innego studia

Himiteshu

Punisher jest od marvela znawco w doope j3bany!

ocenił(a) film na 9
Radace

Nic nie masz zadane na wakacje zadane dziecko? :)

Himiteshu

mam, puknąć Twoją mamę :>

birdwoman

Punisher i Ghost Rider to są tylko postacie Marvela. Marvel nie miał nic wspólnego z ich filmami (poza odsprzedaniem licencji oczywiście), więc Twój argument jest trochę do niczego.

ocenił(a) film na 9
birdwoman

no właśnie, gwarantuje świetną zabawę i to jest największy atut tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones