PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 494
oceny
7,5 10 1 81494
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Ciary mnie przeszły kiedy oglądałam zwiastun..
Już nie mogę się doczekać Polskiej premiery!

KaizokuKuma

Mnie przechodzą za każdym razem, albo może to już nie ciary a czyste napalenie ;D Szkoda ze tyle się naczekać musimy ;x

Azusa

W sumie, chyba masz rację co do tego napalenia. XD Nie wspominając już o postaci Jack'a. ><
Strasznie długo musimy czekać na premierę. Powinni ją zrobić już w tym roku, przed świętami, żeby był taki "klimat". :D

KaizokuKuma

Może wychodzą z założenia "co nagle to po Diable"? W sumie wolę dopracowany produkt sobie obejrzeć i trochę poczekać, niż dostać byle co ;> Oczywiście zakładając, że pójdę do kina, bo stokroć wolałabym obejrzeć wersję angielską - dla australijskiego akcentu Zająca!

plomykowka

Taa, tylko czemu tylko my i jeszcze jeden kraj mają w styczniu a cała reszta doczeka się premiery już pod koniec listopada, produkt jest dopracowany tylko u nas coś nie teges z wyświetlaniem T_T
Hm, ja do kina nie pójść nie mogę po prstu, a później dla osłody życia ściągnę sobie wersję oryginalną ;] Naprawdę, szkoda marnować głosy Hugh Jackmana, Chisa Pine'a czy Aleca Baldwina ;] Oh, jest jeszcze oczywiście Jude Law *A* Mam chociaż nadzieje, ze w naszym dubbingu nie zjedzą Mikołajowi rosyjskiego akcentu ;D

ocenił(a) film na 9
Azusa

A ja myślę że to z dubbingiem trochę schodzi i później z montażem :) Dlatego tak późno. Tak myślę właśnie xD

Elvis007

Co nie zmienia faktu, ze jesteśmy jednymi z ostatnich, ślamazarzy się ten kraj, tak, będę dalej narzekać xD

ocenił(a) film na 9
Azusa

Spoko, ja też narzekam na ten kraj bo niestety nie potrafię zacisnąć zębów i milczeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones