PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 504
oceny
7,5 10 1 81504
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Świetna bajka :D

ocenił(a) film na 9

Co prawda widziałam bajkę po angielsku, ale nie zmienia to przecież faktu że jest naprawdę,
naprawdę niesamowita. Dawno nie widziałam tak dobrej animacji, fabuła jest bardzo ciekawa
z bardzo mądrym przekazem. Jakże się cieszę że ta bajka powstała, ze względu na to ze te
dzisiejsze dzieci są strasznymi niedowiarkami i już coraz to mniejsze dzieci nie wierzą w kogoś
takiego jak jak Św Mikołaj, Zębowa Wróżka, Wielkanocy Zajączek, Sandman, czy Jack Frost. Z
roku na rok wiara i wyobraźnia dzieci jest coraz bardziej słaba, i dzieci , bo ten film jest
kierowany głównie dla dzieci, powinny się wybrać do kin, co wcale nie znaczy że widzów trochę
starszych lub dużo starszych bajka nie zaciekawi, a wręcz przeciwnie. Ten film ma
niesamowitą kreskę, wszystko porusza się bardzo płynnie, piękne kolory że aż chce się wejść
do tego świata. Postacie są bardzo interesujące, nie da się żadnego z nich nie lubić, są
niezwykle intrygujące, a zwłaszcza Jack Frost i jego cała historia, która jest co prawda bardziej
rozbudowana niż pozostałych bohaterów, ale gdybyśmy chcieli zagłębiać się w historię
każdego bohatera z osobna, to film trwałby może jakieś 3 godziny. Tej bajki nie da się
porównać do żadnej innej bo jest, może nie najlepsza na świecie, ale wyjątkowo magiczna i
czuć tą magię. Jedyny minus dla mnie to, to że półtorej godziny filmu to dla mnie za mało,
mogliby trochę bardziej rozwinąć akcje, bo akcję w tej bajce jest bardzo szybko, szybko się
rozwija tak jakby czas ją gonił. Ale mniejsza o to, dla mnie Świetna Bajka dodaję do kolekcji
moich ulubionych bajek. POLECAM wszystkim :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones