PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 503
oceny
7,5 10 1 81503
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Świetny.

ocenił(a) film na 10

Po wszystkich komentarzach tutaj spodziewałam się czegoś gorszego, czegoś, co nie wykorzysta swojego potencjału(jak Merida np.), ale miło się zaskoczyłam. Może nie był jakoś strasznie zabawny, jednak wzruszający. Jack jest świetny, a scena z jego wspomnieniami mnie rozłożyła.
Chciałabym zobaczyć drugą cześć. Albo chociaż serial. Fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś nowego o przeszłości innych bohaterów.
Jeśli chodzi o jakieś minusy... końcówka mogła by być inna, chociażby mogli zmienić test o słuchaniu księżyca, bo był trochę naciągany, niby to jest film dla dzieci,ale nawet moja młodsza siostra stwierdziła, że ten tekst był trochę głupi. No i, dzieciaki wstają środku nocy i wychodzą walczyć ze złem. Też trochę naciągane, ale fakt, film dla dzieci, więc można to wybaczyć :p

ocenił(a) film na 10
Oncall_

Film byl swietny a co do sceny z dziecmi do fakt bo dzieci na boso a to moglo grozic przeziebieniem ;) Ja pisze sequel niedlugo bedzie mozna go zobaczyc :)

Oncall_

Zając jest najlepszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones