PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 529
ocen
7,5 10 1 81529
6,3 11
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Niestety film nie porywa widza pomimo "wielkiej potępgi wyobrazni" jak ktos to nazwal.... Animacja przede wszystkim malo smieszy, a powinna, przez co obraz nie wciaga zbytnio, dluzy sie i nudzi po jakims czasie, nawet jak jest porywajaca akcja. Dubbing PL jest poprawny, ale rowniez nie porywajacy... Ogolnie produkcja wypada srednio w swoim gatunku, sa gorsze, ale jest tez duzo lepszych... 5/10

użytkownik usunięty
Bambim

Nie każda animacja ma za zadanie śmieszyć. Osobiście wolę ambitne animacje jak Jak wytresować smoka lub Mustang z Dzikiej Doliny. Filmy typu Madagaskar śmieszą, ale też bardzo irytują i nie wnoszą niczego konkretnego.

ocenił(a) film na 9
Bambim

Nie śmieszy? Mnie rozśmieszył nie raz, ale to prawda, że nie ma w nim zabawnych dialogów, czy gier słownych ze Shreka czy Madagaskaru.
Technicznie film jest cudowny, animacja twarzy niesamowita, a historia jest ciekawa. Przynajmniej dla mnie :)

ocenił(a) film na 8
Bambim

Humoru jest tu co nie miara ale- sytuacyjnego. Słownego nie ma zbyt wiele bo nie miała to być komedia, tylko przede wszystkim film przygodowy.

ocenił(a) film na 10
Bambim

Film wciąga. Mnie się tam nie dłużył, wręcz przeciwnie jak dla mnie za krótki. Dlatego licze na drugą część (mogłaby powstać). Humor jest, ale inny niż w Shreku czy Madagaskarze i to moim zdaniem plus. Film zresztą nastawiony na co innego, nie głównie na humor. Oczywiście każdy ma swoje zdanie i odbiór. Jak dla mnie jednak film zdecydowanie na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones