PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 529
ocen
7,5 10 1 81529
6,3 11
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Motyw zebrania drużyny z oddzielnych bohaterów masowej wyobraźni i wpakowanie ich do jednego filmu sprawdziło się (przynajmniej finansowo) w przypadku Avengersów, jednak "Strażnicy" mają znacznie ciekawszą opowieść, po której obejrzeniu aż błaga się o kontynuację (czego w moim przypadku brakuje u produkcji Marvela). Każda z postaci barwna, ciekawa i się je po prostu lubi. Świetna zabawa, super akcja i piękna historia oparta na dziecięcej wierze, którą do pewnego moemntu mieliśmy wszyscy.

ocenił(a) film na 6
Bialy_Pielgrzym

Jak dla mnie jeden z najsłabszych filmów animowanych ostatnich lat. Właściwie jest to bajka, skierowana wyłącznie do dzieci, do tego bardzo, bardzo nudna. Po zwiastunie moje oczekiwania były spore, ale wyszedł zwykły gniot.
Słaba historyjka, która w ogóle nie wciąga, nudne postacie itp itd, mógłbym tak wymieniać długo. Tylko jedna rzecz sprawiła, że byłem skłonny obejrzeć cały ten film, a mianowicie bardzo dobra animacja i przez to podniosłem moją ocenę z 4 do 6, chociaż to i tak mocno naciągane :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones