PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 479
ocen
7,5 10 1 81479
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Cudowny!

ocenił(a) film na 10

Caly film, od poczatku do konca mi sie podobal. No i zakochalam sie z Jacku. <3 bylam na tym z kolezanka, jej najbardziej podobaly sie te slodkie, chodzace pisanki. Wgl bajka
z przeslaniem, piekna, tylko smutna. Ale bylo tez duzo humoru i fajne sceny walki. W dodatku Mrok, przez to, ze byl czarnym panem i jeszcze przez niektore rzeczy, kojarzyl
nam sie z Voldemortem, wiec film jeszcze bardziej punktuje. Polecam. :)

AnOl

Żółwik! ._. Nie jestem jedyna! Też się zabujałam w Jack'u. >.>

ocenił(a) film na 10
olam1999

Moja kolezanka, ktora widziala tylko zwiastun tez sie w nim zakochala. Cale szczescie zobaczyla ten zwiastun juz po tym jak na tym bylam, bo zastanawialysmy sie z druga kolezanka, czy ja wziac ze soba, to stwierdzilam, ze nie, bo jeszcze sie w jacku zakocha. No i prosze. Po zwiastunie, jak na poczatku ja. :)

AnOl

xD Ja jestem w mojej okolicy jedyna fanka animacji. :< No jeszcze moja pandapsióła Julita, ale ona tylko Kung Fu Pandę lovcia. xD A ja wszystkie animacje. *-*

ocenił(a) film na 10
olam1999

Wiesz, jak kiedys z tymi dwiema kolezankami poszlam na dzwoneczka, glownie dla fanu, ale film byl fajny, to potem w szkole inne dziewczyny, ze w tym wieku na wrozki, to cos musi byc nie tak z nami xd. No, ale zostalam okrzyknieta dzwoneczkiem, bo mam blond wlosy. Wiem, moze to zlo, ale przynajmniej sie zemscilam na dzieciach, ze gadaly mi przez caly film na avengers, to ja na dzwoneczku caly film. Nigdy nie bede za stara na bajki. :)

AnOl

Ja też. <3 Bajki to najlepsze filmy. xDDD Ale np. jak ktos powie na nie bajki to ja mówię "To nie bajka tylko film animowany. -,-" I łapie focha. xd

ocenił(a) film na 10
olam1999

Ta, jak komus o nich opowiadam, mowie po prostu filmy. No, ale to nie jest obrazliwe dla tych filmow, jak. Ktos powie bajka, no chyba, ze powie to z pogarda... :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones