PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 503
oceny
7,5 10 1 81503
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Prośba do oglądających czy efekty 3D są dobrze widoczne w animacji czy spokojnie można iść na seans 2D.
Z góry dziękuję za pomoc.

agnieszkagiera

Dla mnie nie ma różnicy. Oglądałem w 3D, ale myślę, że 2D nie zepsuje efektu filmu. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
fanowaty

Dziękuję:)

agnieszkagiera

prośba, daj znac jaką wersje wybrałaś i jak wyszło ;)

ocenił(a) film na 7
elMCmarco

Poszłam na seans 2D. Dzieci zachwycone, mi film bardzo się podobał. Wiem, w których momentach na ekranie byłyby widoczne efekty 3D (zwłaszcza czary Piaskowego Dziadka). Niestety trudno mi powiedzieć jak to wyglądało w 3D - wydaje się, że mogło robić duże wrażenie.
Myślę, że musi się wypowedzieć ktoś kto widział 3D.

ocenił(a) film na 9
agnieszkagiera

Widziałam film w 3D i widać było bardzo efekt trójwymiarowy najbardziej w scenie początkowej z płatkami śniegu ale ogólnie pod tym względem polecam bardziej 3D niż 2D bo twórcy sie postarali

agnieszkagiera

dzięki za pamięć ;) a zatem seans 3D.

użytkownik usunięty
agnieszkagiera

Ja oglądałem w 3D, ale to dlatego, że w 2D już nie było seansów ;) Osobiście bardzo mi się podobało, a efekty 3D były świetne, o wiele lepsze niż na "Meridzie Walecznej" gdzie bolały mnie oczy.

ocenił(a) film na 8
agnieszkagiera

Ogólnie nie lubię chodzić na filmy w 3D, ale nie wyobrażam sobie pójść do kina na tą bajkę w 2D. Animacja stoi na najwyższym poziomie i podobnie jak Hobbit, Strażnicy zostali stworzeni typowo pod 3D. Gorąco polecam :)

ocenił(a) film na 9
lukasz631_filmweb

Polecam również w 3D.Świetne efekty film rewelacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones