PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 503
oceny
7,5 10 1 81503
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Witam wszystkich, pytam bo dziecko po seansie Madagaskar 3 w kinie przestraszyło się francuskiej Pani Komisarz....i był problem z zaśnięciem.

JohnyQ

Czarny charakter może to dziecko przestraszyć myślę że trochę bardziej niż pani komisarz ;p

JohnyQ

Piękna Bajka, pokuszę się o stwierdzenie, że jedna z piękniejszych. Byłem na niej z 3-letnią dziewczynką i 6-letnim chłopcem. Obserwowałem ich ukradkiem i faktycznie, podczas dynamiczniejszych scen i na widok pana Mroka młodsze się wierciło - niespecjalnie normalnie : ), ale bywało gorzej, noc przespana, więc nawet nie jest źle.

kinioanalizator

Bardzo dziękuję za wypowiedzi.

JohnyQ

Nie radzę iść z dzieckiem, które boi się Madagaskaru, na film w którym pojawia się władca ciemności.

JohnyQ

Dla 6-cio latka tak.
Mój 6 (bliżej 7) letni syn był zachwycony!! Ileż emocji towarzyszyło seansowi zwłaszcza scenom z udziałem Pitch`a. (oglądalismy w oryginale).

Myślę, że ten film bardziej spodoba się chłopcom (chociaż nie chcę generalizować; poza tym jest w filmie też wróżka zębowa, więc coś dla dziewczynek - ach, te skrzydełka i kolory ;) )

JohnyQ

Jeżeli przestraszyło się francuskiej Pani komisarz z Madagaskar, to wybacz, ale Boogeyman (w polskiej wersji: Mrok) sprawi że dziecko będzie miało traumę do końca życia... Ten facet nawet mnie potrafił wystraszyć...

Jednak to zależy od dziecka. Taki szkrab to może się bać zuej starszej pani, bo jej twarz wydaję się mu przerażająca, ale naprawdę straszny Król Koszmarów, może się mu wydać wręcz odjazdowy. Trudno osadzić.

Ja osobiście dałbym ten film 6-letniemu dziecku, ale twojego nie znam :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones