PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 529
ocen
7,5 10 1 81529
6,3 11
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Witam! Ostatnio widziałam zwiastun i waham się czy pójść do kina. Osobiście bardzo podobał mi się film DW Jak wytresować smoka i mam pytanie. Czy Strażnicy są podobni? Lubię kiedy oprócz śmiechu można się wzruszyć itp. ;) Tylko proszę bez spoilerów.

Tanganika1234

Filmowi bliżej jest to "Jak wytresować smoka" niż "Shreka". Myślę, że warto.

ocenił(a) film na 9
Tanganika1234

Moim zdaniem Strażnicy Marzeń nie są podobni anie do Shrek'a ani do Jak wytresować smoka :) Strażnicy Marzeń to bajka na którą ja osobiście czekałam chyba całe dotychczasowe życie, nie ma w niej nic takiego co odpowiadało by tylko chłopcom ani nic takiego co odpowiadało by tylko dziewczynką, jest ona dla każdego i dla dzieci i dla dorosłych. Nie jest ona tyle poważna by dzieci jej nie zrozumiał i nie jest też na tyle dziecinna by starsi widzowie nie mogli obejrzeć. Jest niesamowita, polecam Ci, idź do kina :) Nie pożałujesz :D

Elvis007

Dziękuję wszystkim za rady! Po prostu zakochałam się w tej animacji. Cudowny film.;)

Tanganika1234

Jest tam trochę śmiechu i dla wrażliwych też by się jakaś scena znalazła. Film jest niesamowity, tak jak mówi Elvis007. To jest takie uczucie nie do opisania, kiedy ci się przypomina jak sama w to wszystko wierzyłaś. Super pomysł na bajkę i realizacja też genialna. Polecam - pójdź bo warto.

ocenił(a) film na 9
Tanganika1234

Ja również Ci polecam ten film. Była wczoraj na tym w kinie. Na sali całe pokolenie. Dzieci i dorośli. Dziewcznyka, która obok mnie siedziała zapytana przez mamę czy jej się podobało powiedziała, że tak. Ponadto przez cały film go komentowała co oznacza, że emocjonalnie go przeżywała. Pięknie narysowana, zabawna, wzruszająca, po prostu piękna. A najlepsze są YETI Mikołaja. Zabawne i cudowne.

ocenił(a) film na 8
Tanganika1234

No idź, fajny film

Tanganika1234

Ja również polecam, film jest fantastyczny, cała moja rodzina była zachwycona, a żona nawet nie chciała iść ;) Moim skromnym zdaniem jedna z najlepszych animacji ever :)

ocenił(a) film na 9
Tanganika1234

Cudowna bajka:):) Moje córki przeważnie pod koniec bajki zaczynają się nudzić, a tą bajkę obejrzaly z zachwytem do samego końca:):) REWELACJA:)

ocenił(a) film na 8
Tanganika1234

Bez dwóch zdań warto pójść!!! Byłem z 4 letnim synem i do mniej więcej połowy był nieco rozkojarzony a potem siedział wbity w fotel rzecz jasna z zachwytu. Świetnie skrojona fabuła z wpleceniem postaci z dziecięcych wierzeń. Warstwa wizualna olśniewająca. Postacie nieszablonowe i nie przerysowane zarazem. Słowem dobra zabawa dla najmłodszych i duża dawka humorystycznego sentymentalizmu z atrakcyjną dla oka animacją. I co najważniejsze mądra bajka!!!!!

ocenił(a) film na 7
Tanganika1234

Osobiście polecam żeby zainwestować nieco więcej pieniędzy i wybrać się na 3D.
Mój błąd, moja strata że poszłam na 2D, kiedy Strażnicy Marzeń to film robiony tak aby zachwycać w trójwymiarze

ocenił(a) film na 10
Tanganika1234

Strażnicy Marzeń to bardzo przyjemna bajka. Ostatnio byłam na niej w kinie i bardzo mi się spodobała. Jest to film niezwykle uniwersalny. Polecam :-)

Tanganika1234

Bylam z moim mlodszym bratem, i spodziewalam sie ze bedziemy najstarsi na calej sal, ale przyszla cala masa ludzi w wieku przyblizonym do mojego. Jak wiec widac, film dla kazdej grupy wiekowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones