PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 503
oceny
7,5 10 1 81503
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Dubbing ?

ocenił(a) film na 9

Ja już wygłaszałam opinie na temat tego filmu, ale po tym jak obejrzałam go po angielsku :)
Teraz wypowiem się na temat co sądzę o polskim dubbingu :D Oczywiście oglądając tą piękną
bajkę po raz kolejny również się nie nudziłam i byłam zachwycona tak jak poprzednio :)
Dubbing naprawdę daje rade, głosy są dobrze dobrane, jednak bez rosyjskiego akcentu
Mikołaja i australijskiego Zająca, film w polskiej wersji przez to smaczku trochę traci :) Ale bez
obaw nie jest źle, a raczej powiedziałabym iż aktorzy wczuwający się w rolę spisali się na
piątkę z plusem więc jest naprawdę dobrze. Mimo że dubbing za Jamie'ego wydawał mi się
troszeczkę sztuczny, ale w końcu to tylko dzieciak podkładał mu głos, nigdy wcześniej nie
słyszałam go w innych filmach więc pewnie jest nowy i był to jego pierwszy raz w dubbingu,
chociaż muszę wam powiedzieć że ja się cieszę i to bardzo, że wreszcie wzięli jakiegoś
nowego dzieciaka bo jak się słyszało w każdej bajce ten sam głos tego samego dziecka to się
już miało dość xD Np. jak jeszcze pare lat temu dobrze znany Kajetan Lewandowski, chłopak z
dużym talentem ale ileż można słuchać jego głosu :P Niech teraz i inni mają szanse :) Trochę
się rozpisałam a miało być krótko hehe :D Tak więc ja polecam film bardzo bardzo, i bez obaw
obejrzycie z dubbingiem, bo nic nie stracicie i również się nie zawiedziecie :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones