PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 503
oceny
7,5 10 1 81503
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Kolejny raz żednada związana z brakiem filmu w kine z Polskimi napisami.
I jak tu nie być piratem.

Napisałem list do Dystrybutora, po Angielsku. Wiem że to nic nie da, ale jesli więcej osób
będzie pisało to może, MOŻE, wielkie MOŻE coś kiedyś się zmieni.
Piszcie ile się da.... poniżej adres
enquiries@uip.com

i każdy dostanie cos dla siebie. Choćby Jedno kino w mieście, seans późnym wieczorem,
Cokolwiek...
Powinien powstać w Polsce jakiś oficjalny ruch dotyczący tego tupu działania....

ocenił(a) film na 9
Randall

przecież z napisami to sobie w necie możesz zobaczyć -.- to film dla dzieci i nie ma potrzeby puszczania go w wersji z napisami.

ocenił(a) film na 8
telegrafistka

swietnie wspomagasz promocje filmu.... Film w necie można zobaczyć i co z tego? Nie bez powodu puszczany jest w kinach. Tworcy tez muszą cos zarobic, zeby powstały kolejne "bajki".

Po dwa to wcale nie jest bajka dla najmłodszych ani dla dzieci. Ciekawa animacja, takze dla dorosłych, a o wiele bardiej wolałbym sobie ją oglądnąć z napisami niz z dupowatym dubbingiem.

Myślisz jak typowy polaczek i dziecko neostrady. "Ściągnąć sobie można, o ch*j ci chodzi?" Nie pomyslisz, ze niektórzy działają legalnie i chodzą do kina na filmy, he? :)

ocenił(a) film na 9
Ratlee

wydaje mi się zwyczajnie ,że puszczanie filmów dla dzieci (możesz pisać co chcesz ,ale ten film zdecydowanie jest kierowany dla nich i nie ma tu żadnych wątpliwości. Wskazują na to choćby fabuła oraz ilość morałów zawartych w filmie.) w wersji z napisami to niepotrzebny zabieg. rozumiem : filmy animowane Burtona, filmy animowane kierowane dla dorosłych: tutaj napisy wydają mi się oczywistością. Sama jestem dorosła i nie jestem jakąś fanatyczką dubbingu, ale wiem, że to nie moja grupa wiekowa jest głównym odbiorcą strażników. Nie mogę więc stawiać wymagań, które obowiązuje filmy dla dorosłych.

polaczek? dziecko neostrady? pamiętasz może piosenkę Majki Jeżowskiej? Kto się przezywa...;) pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones