PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 503
oceny
7,5 10 1 81503
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Kontynuacja

użytkownik usunięty

Wie ktoś może, czemu nie będzie 2 części?

ocenił(a) film na 9

Bo DreamWorks woli reklamować jakieś Trolle i Rządzące Dzieciaki, zamiast zrobić porządny marketing do dobrych filmów. Strażnicy nie mieli wystarczającej reklamy, wielu ludzi się o nich dowiedziało dawno po premierze (w tym ja), przez co mało zarobili. A filmy nie przynoszące zysku nie otrzymują kontynuacji. Ot i cała filozofia. Tak właśnie sztuka rozbija się o kasę. :/

użytkownik usunięty
Vrcharka

Kurde, a w październiku 2015 bardzo chciałem, żeby była kontynuacja...

ocenił(a) film na 9

Chyba wszyscy, którzy oglądali ten film chcą kontynuacji. To jest smutne, bo patrząc na kolejne części do Jak Wytresować Smoka widzimy, że mogłyby być tak samo dobre, a nawet lepsze niż jedynka. A co się działo w październiku 2015?

użytkownik usunięty
Vrcharka

W październiku to raczej nic, ale po obejrzeniu pierwszej części chciałem w maju 2015, żeby kontynuacja powstała...
Sorki, pomyliłem miesiąc.

ocenił(a) film na 9

No i tu jest pies pogrzebany. Ja też obejrzałam pierwszy raz ten film jakoś w marcu 2015. Trzy lata po premierze, o której nawet nie słyszałam. Za to inne głupawe komedie DreamWorksa widać wszędzie jeszcze miesiące przed ich premierami, masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones