PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 494
oceny
7,5 10 1 81494
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Widzę że wkońcu wyszła baja która może zepchnać "Jak wytresować smoka" na drugie miejsce animacji w kinematografii.
No sam jestem Ciekaw jak to finalnie wyjdzie...

ocenił(a) film na 8
Porter_5

Hm cóż... co by nie mówić dawno nie było tak dobrej animacji... wróciłem niedawno z kina zachwycony tym co zobaczyłem. :)

Porter_5

Polecam "Legendy Sowiego Królestwa" oraz "Przygody Tintina" - pięknie wykonane, z niesamowitym rozmachem i obie mają interesującą fabułę. "Jak wytresować smoka" też jest świetnym filmem. Jednak należy pamiętać, że powyższe przykłady to jedynie animacja komputerowa - nie można więc generalizować, że przebijają filmy stworzone za pomocą animacji klasycznej. A "Strażników..." obejrzę sobie przy okazji i zobaczę, czy jeszcze coś mnie zdziwi w tym gatunku ;)

Porter_5

Polecam Kung Fu Pandę 2.

ocenił(a) film na 9
dawidking2

Jest dużo lepszych animacji.

Merkura

WTF?

ocenił(a) film na 9
dawidking2

Wszędzie zachwalasz tą kung fu Pandę, więc Ci tylko mówię, że są lepsze animacje od niej.

Merkura

Jakoś nie widziałem.

ocenił(a) film na 9
dawidking2

To szkoda.

ocenił(a) film na 8
dawidking2

No przyznam że od Kung Fu Pandy 2 jest delikatnie mówiąc co najmniej kilka lepszych. Co nie zmienia faktu, ze widzialam i mi sie podobało.

grampiana

Jakie?

Chętnie obejrzę.

ocenił(a) film na 8
dawidking2

Zerknełam że widziałeś Epokę 3 i Ci sie podobało jeżeli jeszcze nie miałeś okazji polecam 4. Jak dla mnie fajną sprawą było też "Jak ukraść księżyc". Jeżeli nie chcesz sie tylko śmiać ale tez na "paczeć" to Dinozaur albo Mustang z dzikiej doliny. Ja np. mam teraz w swoich planach Hotel Transylwania, bo jeszcze nie widziałam. Ponieważ uwielbiam FILMY ANIMOWANE tzw. bajki, to sama też czekam aż mi coś polecisz. Pozdrawiam:-D

grampiana

Widziałem Epokę, ale KP nie przebiła (Moim zdaniem) choć też super.
Jak Ukraść Księżyc, nie widziałem, tak szczerze, w ogóle mnie nie ciekawiło.
Mustanga oglądałem dawno, i już nie pamiętam.
Dinozaur też super, ale podobnie jak z epoką.

ocenił(a) film na 8
dawidking2

Prawdziwego fana nie przekonasz ale może to i dobrze:-) Ja dla przykładu zawsze będę najwierniejszą fanką Króla Lwa choćby mnie nie wiem ilu ludzi próbowało odwieść od kolejnego, chyba 100 obejrzenia to sie nie ugnę. Esencja mojego dzieciństwa i pierwszy film na którym sie po prostu poryczałam a byłam twardym dzieciakiem:-)

grampiana

Żebyś się nie zdziwiła,ale nie można porównać mnie do niektórych moich znajomych...

ocenił(a) film na 8
dawidking2

Oj nie jestem pewna czy wiem co masz na myśli. No i nie mamy chyba żadnych wspólnych znajomych więc nie mam porównania:-(

ocenił(a) film na 8
grampiana

o i pozwoliłam sobie zerknąć co tam ostatnio oglądałeś i ciekawi mnie twoja opinia na temat Hobbita, bo czytałam książkę i bardzo chciałam zobaczyć go w kinie ale sie nie udało:-(jak dotąd...

grampiana

Jest dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones