PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 479
ocen
7,5 10 1 81479
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

11/10 WOW!!! NAJLEPSZA BAJKA JAKĄ DOTĄD OGLĄDAŁAM!:) nawet mojej siostrze która ma 26 lat się bardzo spodobał. A najlepsze było to kiedy pokazali jak był jeszcze człowiekiem i dlaczego został wybrany na strażnika. SUPER!

ocenił(a) film na 6
Mercia12

Najwyraźniej niewiele bajek dotąd obejrzałaś :).

Mlodzik91

Nie, poprostu bardzo mi się spodobała i każdy ma inną opinię, prawda?:)

ocenił(a) film na 6
Mercia12

Wiesz, nie zamierzam cię nazywać bezguściem, czy coś podobnego. Masz swoją opinię, ok, choć ja uważam, że jest mnóstwo o wiele lepszych animacji, których jeszcze nie obejrzałaś, bądź nie doceniłaś. Ale wszystko przyjdzie z czasem :).

ocenił(a) film na 9
Mercia12

prawda że mega? :D chociaż jeśli ta jest najlepsza to pewnie przed Tobą jeszcze kilka miłych zaskoczeń ;)

ocenił(a) film na 10
Mercia12

Powiedzmy, że w moim rankingu bajek klasyfikuję tą animację na równi z 'Królem lwem' "jak wytresować smoka" i ostatecznie "Legendy sowiego królestwa" Tak więc animacja według mnie jest na równym miejscu pierwszym z wymienionymi animacjami. choć jeszcze miałam gorącą ochotę wcisnąć na to miejsce "piękną i bestię" i shreka 1. jednak ostatecznie lądują oni u mnie na 2 miejscu.

ocenił(a) film na 9
Mercia12

Bajka jest super i jest jedną z najlepszych w moim prywatnym rankingu :)

Mercia12

Fakt, też muszę przyznać, to chyba najlepsza bajka jaką widziałam... albo jedna z najlepszych. Mniejsza o animacje, która i tak była dobra. Zawiera mnóstwo symboli i wspaniałe przesłanie, dobra nie tylko dla dzieci, ale właściwie każdego. W kategorii bajek 10/10, taka powinna być bajka! Piękne.

ocenił(a) film na 10
Mercia12

Mnie totalnie oczarowała, a Jack jest przesłodki ;D Jasne jest wiele świetnych animacji ale ta z pewnością im dorównuje. Nie mogę uwieżyć, że tak się ociagałam z jej oglądnięciem.

ocenił(a) film na 10
Mercia12

Po prostu rewelacja. Obejrzałem ją z dziećmi już ze 4 razy.

ocenił(a) film na 8
Mercia12

nie wiedzieć czemu, ale bardzo mnie ucieszyła Twoja wypowiedź :D bo bajki mają bawić! :)
jak ja nienawidzę, kiedy ludzie szukają dziury w całym. albo film/bajka się podoba albo nie. to sprawa uczuć, a nie.. jak widzę te wypowiedzi o nierealności, iluminatach i tandecie to mi żal tych ludzi - jacy muszą być nieszczęśliwi, że nie potrafią się zwyczajnie cieszyć bez szukania pseudo-problemów.. mnie osobiście baaaardzo ubawiła ta bajka. boskie elfy i Zębowa Wróżka - pięknie się oglądało! ;)
pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones