PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 504
oceny
7,5 10 1 81504
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Specjalnie z okazji Mikołajek na ekranach Cinema City przedpremierowo pojawią się „Strażnicy marzeń” – najnowsza animacja wytwórni DreamWorks (twórcy „Shreka”, „Madagaskaru” i „Kung-Fu Pandy”).

Iron_Man19

Chyba w każdym kinie tak będzie - a przynajmniej w Multikinie i Heliosie też (zamierzam pójść do Multikina, bo to w końcu czwartek ;)

MojeGBA

Czwartek z Kinder Bueno

Iron_Man19

dokładnie :D

ocenił(a) film na 9
MojeGBA

jestem za :) mam nadzieje, że to nie jest "pokaz specjalny" :/

telegrafistka

Nie powinien. Zaraz zapytam na stronie Multikina ;D

telegrafistka

Dobra, ktoś już pisał w tej sprawie :)

AvG 2 dni, 4 godziny temu
Czy film "Strażnicy Marzeń 3D" w pokazie 6.12.2012r będzie dostępny w promocji?

Multikino 2 dni temu
Promocja Kinder Bueno obowiązuje na wszystkie filmy.

AvG 1 dzień, 7 godzin temu
To w takim razie, czym jest "pokaz specjalny" i skąd wiedzieć, że promocja nie będzie obowiązywała na dany film?

Multikino 1 dzień, 6 godzin temu
Pokazy specjalne to maratony, koncerty, Kino Na Obcasach, itp. Ograniczenia promocji zawarte są w regulaminie.

Czyli tak jak myślałem, można spokojnie iść :)

MojeGBA

Już zrobiłam rezerwacje w multikinie i pełnia szczęścia normalnie, aż do wczoraj, kiedy uzmysłowiłam sobie że w czwartek już mam co innego do roboty i nie mogę się wymigać ;

Azusa

Tak, z okazji mikołajek. W dodatku u mnie w Szczecinie jest tylko 1 seans 2D i 1 seans 3D.

Azusa

Wychodzi, że będziesz miała okazję zobaczyć ten film jeszcze w grudniu, ale płacąc więcej ;D
Seanse mają być dostępne w piątki, soboty i niedziele ;]

MojeGBA

To zawsze coś ;] I zależy ile będę zmuszona dopłacić... i czy ktoś się da wyciągnąć... nie mam raczej chętnych gdy chodzi o większe wydanie gotówki ;x

MojeGBA

Taka ciekawostka - w moim mieście zarezerwowano już ponad połowę miejsc na seans 2D i ani jednego na seans 3D...

ocenił(a) film na 9
MojeGBA

dzięki za info ;) a 3D jest po to by złe filmy były efektowniejsze. Strażnikom (mam nadzieje) tego nie potrzeba ;)

MojeGBA

Ja też brałam pod uwagę tylko 2D (ech, ten czas przeszły...) żaden seans który miałam w 3D mnie w pełni nie usatysfakcjonował.. może troszke HtTYD (te sceny lotu ;])
A teraz znowu muszę czekać do stycznia, uh..

Azusa

zróbże "co innego" w środę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones