PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 503
oceny
7,5 10 1 81503
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Pytanie

ocenił(a) film na 7

Chciałam wybrać się na ten film z bratem (6.5 lat), ale w recenzji przeczytałam, że nie jest to film dla maluchów. No i teraz sama nie wiem... Jeśli chodzi o strach, to nie sądzę, ale na ile go znam, to przy zbyt długich dialogach może się nudzić. Uważacie, że rzeczywiście nie da rady?

ocenił(a) film na 9
Rachel3

Ja uważam że to jest zdecydowanie film dla dzieci, możę nie koniecznie dla 4, 5 latków. Ale jak twój brat ma niecałe siedem to powinno mu się podobać. Film ma szybką akcje i na prawdę półtorej godziny z leci niczym pół :)

ocenił(a) film na 7
Elvis007

Dzięki :) Przyznam, że oddycham z ulgą, bo zdążyłam mu to obiecać jeszcze przed Mikołajem... ^^'

ocenił(a) film na 10
Rachel3

jak ja byłam w kinie, rodziny pozabierały na film nawet 4 latki (na 3d). I cały czas dobrze się bawiły, pomimo że w filmie są sceny walki, to na pewno nie ma tam brutalności. Teksty zdecydowanie dopasowane do młodszego widza. Niestety dubbing pozostawia wiele do życzenia, ale dzieci wychodziły zadowolone po seansie. :)

ocenił(a) film na 8
Rachel3

ja byłem z synem 6 lat i 9 mcy i znajomi odpowiednio 4 i 5,5 roku i dzieciaki oglądały aż miło do końca. akcja jest szybka i nie ma długich dialogów. możesz iść śmiało-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones